Wpis z mikrobloga

Według ocen na filmwebie nowy film Marvela przebija pod względem aktorskim, zdjęciowym,rezyserskim, scenariuszowym itd. takie filmy jak Skazani na Shawshank, Ojciec Chrzestny, dwunastu gniewnych ludzi, lot nad kukułczym gniazdem i tym podobne arcydzieła kina światowego.

Jeśli jesteś kinomanem z zamiłowania jak ja i nie zgadzasz się na takie opluwanie klasyków, wystaw ocenę 1/10 Avengers Infiniti War na filwebie.
Musimy walczyć z idiokracją, bo zbliża się szybciej niż przypuszczaliśmy..

#avengers #film #recenzja #oswiadczenie #filmy #ratowaniepoziomu
  • 172
  • Odpowiedz
@korporacion A kim Ty jesteś, żeby mówić co jest dobrym kinem? W sztuce, w tym kinematografii nie ma jednej stałej wartości wyznaczającej co jest dobre a co nie. To nie jest tak, że grupa snobów wymyśla, co jest dobrą grą aktorską i reżyserią. Jeśli gra aktorska w Avengers porwała tłumy to oznacza, że rzeczywiście jest dobra, bo dobrego aktora poznaje się po tym, że przekonał jak najwięcej ludzi, na tym polega aktorstwo.
  • Odpowiedz
@PilariousD: porwał tłumy po wpompowali w to setki milionów. Za takie pieniądze to i złoto polskich by wypromowali na cały świat.
Taki np. godfather miał #!$%@? nie budzet, mało ciekawe nazwiska(Brando był upadającą gwiazdą a Pacino dopiero po tym filmie stal się znany) nieznanego reżysera a do dzisiaj jest uznawany za jeden z najlepszych filmów wszechczasów.
  • Odpowiedz
@korporacion: bol dupy o jakas tam ocenie. #!$%@?, co z tego? Sam film z kategori rozrywka sprawdza sie b. dobrze stad wysokie oceny bo to pewne wydarzenie w historii kina, i sie udalo. Nie jest to zaden wybitny film ale cos nowego jesli ktos wie przynajmniej podstawy tego swiata i postaci.
Kto patrzy na te oceny? Wazne ze sa rozne opinie, i wymiana pogladow a nie walczenie bo swieta wielkanoscne sa
  • Odpowiedz
@maxwol: To jak te butthurt ze stare gry lepsze bo trudniejsze, niz te dzisiejsze samoprzechadzajki. Ocenia sie wzgledem czasow tworzenia filmu, SWEP4 to lata 77 a Last Jedi 2017, 40 lat dzieli te filmy, inna publika, inne mozliwosci, technika, pieniadze, promocje, itd. LJ jest dziwnym filmem ale kto powiedzial ze wszystko ma zostac jak bylo 40 lat temu? Troche to boli ale trzeba dac temu oddychac a nie podawac nonstop maske
  • Odpowiedz
@korporacion Nie oglądałam tego filmu, więc ciężko mi się wypowiedzieć. Sama jednak jak oceniam jakiś film, to bardzo często oceniam go jako coś z konkretnego gatunku. Więc bajka może mieć 8/10, horror czy dramat. Choć w porównaniu do filmu z innego gatunku może być dużo słabszy.
  • Odpowiedz
@korporacion: Nie mam czasu na wojowanie cyferki. Podoba sie tobie, ok, mnie nie i odwrotnie. Raz widzialem Pulp Fiction i nie jest jakis super film jak slyszalem od innych, nie hejtuje ej ludzie to jest #!$%@? film, dawajta 1. Kiedys zobacze ponownie, moze mi sie spodoba. Moze inaczej patrzylem na filmy z za mlodu,wtedy nawet SWEP1 byl suuuuper!
  • Odpowiedz
@korporacion: Mmm ten ból odbytnicy, jak ja kocham ten zapach, ten dzwięk pękającej dupy.
Wiesz co jest prawdziwą idiokracją? To, że nadal istnieją tacy ludzie jak ty - pępki świata, uważający, że tylko ich zdanie się liczy, bo reszta to debile bez wiedzy. Jeszcze to twoje pisanie, że ktoś może dać IW maksymalnie 7/10 xD Typie, nie ty ustalasz jaką ja czy ktoś inny może wystawić ocenę filmowi. Sam dałem 10/10
  • Odpowiedz
@korporacion: Właśnie dlatego system gwiazdkowego oceniania filmów, czy jakikolwiek inny jest po prostu #!$%@?. Polecam zamiast bóldupić na wykopie, używać filmweba od odhaczania obejrzanych filmów, i oceniania jedynie tych, które zyskały Twoje uznanie. Dziękuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: film wyszedł 3 dni temu, co oznacza że byli na nim w większości fani Marvela i wystawiają dobre noty. Przy każdym filmie to występuje a Ty jako "kinoman z zamiłowania"xd powinieneś to wiedzieć ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Arkadioization Dwunastu Gniewnych Ludzi to majstersztyk, film bez akcji w rozumieniu efektów specjalnych, a jednocześnie wciągający bardziej, niż zdecydowana większość nowych filmów.
  • Odpowiedz
@korporacion: Większość ludzi daje 10/10 jeśli coś wyszło poza ich oczekiwania lub spełniło je całkowicie. Mało kto myśli sobie 'oh film był zajebisty ale porównując do 100 innych jakie obejrzałem....'.
Szkoda że pan wielki kinoman tego nie rozumie.
  • Odpowiedz
@korporacion: ja tam oceniłem 1300 filmów, 5 miały do tej pory 10/10 i do tej piątki dołączyły nowe Avengersy bo jeśli chodzi o formę tego filmu to rewolucja której nie.bylo od czasów Avatar.
  • Odpowiedz