Wpis z mikrobloga

Według ocen na filmwebie nowy film Marvela przebija pod względem aktorskim, zdjęciowym,rezyserskim, scenariuszowym itd. takie filmy jak Skazani na Shawshank, Ojciec Chrzestny, dwunastu gniewnych ludzi, lot nad kukułczym gniazdem i tym podobne arcydzieła kina światowego.

Jeśli jesteś kinomanem z zamiłowania jak ja i nie zgadzasz się na takie opluwanie klasyków, wystaw ocenę 1/10 Avengers Infiniti War na filwebie.
Musimy walczyć z idiokracją, bo zbliża się szybciej niż przypuszczaliśmy..

#avengers #film #recenzja #oswiadczenie #filmy #ratowaniepoziomu
  • 172
@waro tak, wiem. Ale jak to się odnosi do tego co powiedziałam? Nadal uważam, że splycanie ocen tylko dlatego, że nie można bo klasyki jest słabe.
@korporacion zachowujesz się jak jakiś Janusz xD wszystko dla ludzi. Polecam wyjąć kija z dupy. "Max 7/10" ? XD a zawsze myślałem , że w takich sprawach wszystko jest ocenaniane równo a nie "tu wybuchy, marvel to ludziom nie może się bardziej podobac niz klasyki ". Lubisz inne filmy bardziej to Twoja sprawa ale weź pod uwagę, że są różne gusta a akurat filmweb to strona dla wszystkich a nie tylko dla
@korporacion: obawiam się że filmweb nie jest dla ciebie. Nie żebym bronił Avengersowskiego ścierwa, ale wspomniałeś o ledwie czubku filmwebowskiej góry lodowej. Generalnie poza ocenianiem dla samego siebie i porównywaniem ze znajomymi głębsze analizy na tym portalu są o kant dupy potłuc.
wystaw ocenę 1/10 Avengers Infiniti War na filwebie.


@korporacion: xd

No, już lecę. Serio, aż tak cię bolą oceny na filmwebie?

Bardziej logicznym jest danie Avengers 10/10, niż nawoływanie do takich dziecinnych akcji.
@korporacion co Ty za głupoty gadasz. Skoro jakiś film jest robiony z zamiarem bycia filmem tylko rozrywkowym, z wartka akcja dobrze napisanymi postaciami i dialogami do tego opowiedziana historia nie nudzi. A muzyka i efekty specjalne zachwycają to oczywistym jest, że taki film zasługuje na więcej niż 7/10 ponieważ jest najlepszy w swojej kategorii.
Osobiście z rezerwą podchodzę do oceny na jakimkolwiek portalu filmowym ale sam Strażnikom Galaktyki dałem 9/10, bo jak
@korporacion Gdybyś faktycznie tak poważnie do kina podchodził jak wynika to z tego wpisu to już dawno nie używałbyś Filmwebu do sprawdzania ocen filmów. Jest Metacritic, polski Mediakrytyk, RottenTomatoes, gdzie możesz zerknąć na oceny ludzi, ale i krytyków, bo często te opinie się znacznie rozjeżdżają.