Wpis z mikrobloga

Według ocen na filmwebie nowy film Marvela przebija pod względem aktorskim, zdjęciowym,rezyserskim, scenariuszowym itd. takie filmy jak Skazani na Shawshank, Ojciec Chrzestny, dwunastu gniewnych ludzi, lot nad kukułczym gniazdem i tym podobne arcydzieła kina światowego.

Jeśli jesteś kinomanem z zamiłowania jak ja i nie zgadzasz się na takie opluwanie klasyków, wystaw ocenę 1/10 Avengers Infiniti War na filwebie.
Musimy walczyć z idiokracją, bo zbliża się szybciej niż przypuszczaliśmy..

#avengers #film #recenzja #oswiadczenie #filmy #ratowaniepoziomu
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście klasyki się nie tyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Ineedtochillout: Nie, wcale, cenzura panuje. Wcale na kazdym jednym forum klasyku nie ma wysrywow freethinkerow, ze nudne, ze przereklamowane, a i jakze by moglo byc inaczej- ze ludzie oceniaja wysoko, bo klasyk, a nie rzeczywiscie dobry film; oni sami oczywiscie sa tymi oswieconymi, niezaleznymi, ktorzy nie ulegaja presji, zeby oceniac wysoko, bo film jest uznany za arcydzielo (nie wiem, czemu nie zaloza przeciwnie- ze moze to oni sa debilami/ta czescia zidiocialego spoleczenstwa, ktora rzeczywiscie geniuszu filmu nie kuma),
  • Odpowiedz
@Pomeranian: Uh, postarałaś się. Nie twierdzę, że nie ma wcale hejtów na klasyki, ale uogólniłam, bo większość ludzi raczej je docenia. Idąc tym tokiem zawsze znajdą się wyjątki. Mnie chodzi bardziej o komentarze pod nowymi filmami. 'Teraz to nie ma filmów, kiedyś to robili horrory/thrillery etc.' 'To wszystko było, nic świeżego'. Takie komentarze mega zniechęcają.
  • Odpowiedz
wysrywow freethinkerow

oni sami oczywiscie sa tymi oswieconymi, niezaleznymi, ktorzy nie ulegaja presji, zeby oceniac wysoko, bo film jest uznany za arcydzielo (nie wiem, czemu nie zaloza przeciwnie- ze moze to oni sa debilami/ta czescia zidiocialego spoleczenstwa, ktora rzeczywiscie geniuszu filmu nie kuma), wszyscy inni sa pozerami.


@Pomeranian: a do takiego opisu wywyższającego się tłuka pasuje temat nr 1 i może 3, ale to naciągane. Reszcie się po prostu nie
  • Odpowiedz
Hejty to nie tylko posty zalozycielskie. To sa przede wszystkim zloty freethinkerow pod tematami zalozonymi przez inne osoby (takze chwalacymi- od razu pojawi sie masa krytykow ktorzy beda wmawiac, ze jestes snobem, bo oni na tym filmie zasneli wiec tobie nie moze sie podobac). Trzeba czytac forum by ocenic skale zjawiska.


@Pomeranian: ja czytam forum w taki sposób, że jak widzę wysrywy to omijam i skupiam się na jednej czy
  • Odpowiedz
@Pomeranian: w chwaleniu nic i do chwalenia filmów, które mi się nie podobały nic nie mam. Jest w wywyższaniu się ponad plebs co to dzisiaj ogląda tylko Transformersy i Awendżersy bo jest za głupi na cokolwiek innego.
Nieważne, że filmy są docenione, albo są oni na to ślepi albo myślą, że to dzięki starszym użytkownikom. Np. forum Ojca chrzestnego i pierwszy temat jakiegoś starego grzyba "Trzeba dojrzeć do tego filmu".
  • Odpowiedz
@Pomeranian: Ale trigger o ludzie xD ja stwierdziłam to na co sama się natknęłam. Zazwyczaj jest wielki kult klasyków, a nowe filmy są 'przer*chane'. I jak napisałam w każdym stwierdzeniu zawierającym 'zawsze/nigdy' znajdzie się wyjątek, który temu zaprzeczy, dlatego napisałam, że UOGÓLNIŁAM. Nie przeczę temu, że nie ma wielkich indywidualistów, którzy leją na stare produkcje. Napisałam tylko z czym się spotkałam na filmwebie przy czytaniu komentarzy na temat nowszych filmów.
  • Odpowiedz