Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej miraski, pisze z anonima bo nie chce, żeby ktoś mnie rozpoznał. Za tydzień mam maturę. Kierunek dalej —-> SGH, ale wcześniej przede mną 4 miesiące do spożytkowania. I w tym miejscu kieruję pytania do mirasow, którzy robią karierę w tym słynnym big4 (#pasta), a tak serio to do ludzi z tagu #ekonomia #pracbaza #licbaza #korposwiat gdybyście mogli wrócić do tej 4 miesięcznej przerwy, to co by to było?
Myślałem, żeby zatrudnić się na staż w jakiejś firmie marketingowej, tak po prostu, żeby sprawdzić czy mnie to jara. Na pewno praca jakaś wleci przez te wakacje, ewentualnie jakiś wyjazd. Chyba, ze kryptowaluty polecą tu de moon... nie no, usuwam ten hashtag krypto, żeby zaraz ten pajac amelcio nie przyszedł.
Za odpowiedzi mega dzięki!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 9
Ja bym popracowala w jakiejs prostej robocie z miesiac lub dwa (kelnerowanie, sklep etc) bo uwazam, ze to to bardzo otwiera oczy. Pozostaly czas wykorzystalabyn na chilloutowanie za zarobione pieniądze. Rozpoczecie pracy w korpo po pierwszym roku studiow to i tak wystarczajaco. No chyba, ze potrzebujesz juz teraz wiekszego hajsu.