Wpis z mikrobloga

Byłam dzisiaj na pierwszej randce z #tinder. Spędziliśmy ze sobą parę godzin, wypilismy piwo i nawet błądziliśmy po lesie :D sympatycznie było, pośmialiśmy się. Fajny wypad ale randki to nie przypominało. Jakoś nie zaiskrzyło do tego czułam, że mu się nie spodobałam. Jednak ledwie weszłam do tramwaju to typ do mnie napisał o.O i tak popisaliśmy jeszcze z 2h.
Czy on już zaczął mnie friendzonowac?
  • 84
@mokry_sen_polonisty: Jak okazuje zainteresowanie i inicjuje coś więcej, to źle, od razu napaleniec, o jedno mu chodzi, desperat itd. A jak chłopak nie chciał przesadzić, potraktował z szacunkiem, chce poznać, może jest nieśmiały i niepewny po prostu, to też źle i od razu friendzone i nie podobam mu się. Oj kobitki kobitki, same nie wiecie czego chcecie. :P
@mokry_sen_polonisty: to może ty napisz coś?
Ja jakoś dwa tygodnie temu spotkałem się z dziewczyną z tindera, pisaliśmy parę dni po, ale myślałem że friendzone więc sobie powiedziałem że nie będę pajacowac i pisać, będzie chciała się spotkać to napiszę. Tydzień minął i się sama odezwała, miło mi się zrobiło ale nadal jestem nastawiony na friendzone od niej i nic więcej, co troszkę boli ale jest śmiesznie bo jestem zjarany xdd