Wpis z mikrobloga

Tadzio Zysk kadytatem #pis w #poznan. No to można spać spokojnie, jego kompromitacje wynikające z działalności w #ako go całkowicie dyskwalifikują, ma marginalne poparcie na poziomie góra 12%. Nie mianowanie #hoffmana , który jako tako mógł zagrozić pozycji obecnego, jak i byłego prezydenta to oddanie Poznania walkowerem. I dobrze, Pisowskiej głupoty tutaj nie potrzeba, w Poznaniu zapanuje w 2018-2022 jakaś normalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#neuropa #polityka
  • 14
zwyczajnie po cichu PiSowi na rękę jest posiadanie jednego "Jaśkowiaka" w dużym mieście - jego rzekome lub prawdziwe skandale byłyby tematem zajmującym media


@Kalafijor: xD xD XD To tak jak "skandale" Tuska? Niezła fantazja. Będzie więcej normalnych, wolnych od PiSowskiej głupoty miast, nie bój się
Kocham Poznań za to że wracając do chaty o 3 rano nie muszę się bać że spotkam patriotów i gniew Wielkiej Polski dosięgnie mojej mordy, telefonu i portfela, a wy se tam w tej swojej gównianej Polsce B masturbujcie do kolorowych szmatek i orzełków i brońcie Cywilizacji xDD ja wolę ochronę przed waszą toksyczną cywilizacją.
gdybyś miał cokolwiek wspólnego z Poznaniem wiedziałbyś, że bardzo wielu mieszkańców jest wkutych na Jaśkowiaka za jego absurdalną wojnę wydaną kierowcom.


@4tek: Mam więcej wspólnego niż ty trollu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma żadnej wojny z kierowcami, wbrew temu czym straszyli PiSowcy na początku jego kadencji i dostał w zamian bardzo duże poparcie organizacji poza samorządowych za wprowadzone stopniowo zmiany. Wojnę z kierowcami robił Grobelny, przez
@4tek: czy ja wiem, czy za wojnę wydaną kierowcą? zauważyłem, że w Poznaniu są dwie skrajny grupy: albo hurra optymiści cykliści albo ci co wożą się brykami i narzekają na wszystko co ma mniej niż 4 koła ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym dodał raczej, że Jaśkowiak jest zdyskredytowany za to, że nie pojawił się na obchodach Powstania Wielkopolskiego, myślę, że jego sztab PRowy doradził mu ten
ja bym dodał raczej, że Jaśkowiak jest zdyskredytowany za to, że nie pojawił się na obchodach Powstania Wielkopolskiego


@fan_comy: Propagandowa wydmuszka, a nie żaden konkretny argument. Grobelnego też nie było na każdych obchodach w ciągu ostatnich 20 lat jego rządów i podobnie jak wówczas Jaśkowiak - wysłał reprezentację z rady miasta. Ale środowiska prawicowe zrobiły tylko raz hurr duurr krzyk, bo afiszował się z poparciem dla ruchów opozycyjnych wobec obecnej władzy
@grubson234567: myślę, że pis może być w tych wyborach samorządowych w Poz całkowicie poza podium w radzie miasta:
Nowoczesna.PO>Lewica(Lewandowski)>Ruch Miejskie>Złogi Pogrobelne>PiS (trzy ostatnie będą się bić o 3 miejsce)
@grubson234567:

Mowa tutaj zarówno o przebudowanej, wg nowego projektu - Kaponierze


Jeśli nowy projekt wprowadził te genialnie przemyślane ścieżki rowerowe(a co tam, rozpocznijmy ścieżkę na środku drogi, pomiędzy dwoma pasami dla samochodów) to nie wiem czy to jest powód do dumy :D