Wpis z mikrobloga

@QuaLiTy132: Można kupić w aktualnym CD-Action za te 16zł. Najlepsze części według większości to III i V, ale ta pierwsza może już odtrącać grafiką. Sam uwielbiam V i właśnie instaluję z GOG-a, bo tam często są w promce po kilka złotych. W VI nie grałem, ale zamierzam.
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132: Lepiej już na V poluj (koniecznie z dodatkami). VI to zdecydowanie najsłabsza z części. Luknij na bazar na łowcach gier. btw,tam VI chyba za 4 ziko nawet była
  • Odpowiedz
@wuji: @bartowsky: ja bym nawet powiedział że grafika w 3 jest ponadczasowa, wygląda zdecydowanie lepiej od 4 a mimo że to inna liga niż najnowsze wersje to dalej może z nimi rywalizować bo jest maksymalnie klimatyczna i dopracowana
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132: ogólnie to zasada jest prosta, co druga część jest dobra
III - kultowa ale tak jak ktoś napisał wyżej, jak nie miałeś styczności z hirołsami to możesz się zrazić
IV - dno
V - super część na start, wielu marudzi na cukierkową grafikę ale dla mnie ok, imho najlepsza część, koniecznie z dodatkami
VI - dno
VII - bardzo dobra
  • Odpowiedz
@DSM51: Myślę, że sporo zwraca, odkąd za jej pomocą gra prezentuje interfejs, mapę, oraz pole bitwy. Może jakiś procent gra z zamkniętymi oczami.
  • Odpowiedz
@DSM51: No przecież. Czemu nie 11/10? 100/10?

Jednostki to najsłabszy element grafiki. Wyglądają plastikowo, niezależnie od tego, co reprezentują - pancerz, łuski czy skórę. Wypadają jeszcze gorzej, jeśli porównamy ich jakość do tych z poprzedniej części - żywsze kolory oraz więcej detali. Animacje też często są zbyt lekkie, ruchowi czy atakom brakuje odpowiedniej wagi.
  • Odpowiedz
@CorTuum: bo 11/10 czy 100/10 jest poza skalą, o c--j ci chodzi w ogóle xD
Tak, rozumiem że są brzydkie ale pytam kto zwraca na to uwagę grając w heroesy, bo ta gra nie miała zamiaru przyciągać grafiką xD
  • Odpowiedz
@Czarny_Rycerz inna liga w tym sensie, że nadal kilka lig wyżej niż V czy VI. Samo 3D czy n-------e więcej kolorów i efektów tak że momentami czytelność tego co widzimy na ekranie pozostawia wiele do życzenia nie czyni grafiki lepszą XD. Szczególnie w przypadku gry strategicznej.
  • Odpowiedz
@DSM51: Grafika jest środkiem wizualnej prezentacji gry, ergo dość ważnym aspektem. Co w tym nie rozumiesz? Czy może mem grafika nie najważniejsza tak bardzo wypalił się w twojej świadomości, że teraz idziesz bezwiednie tym tokiem rozumowania?
  • Odpowiedz
@CorTuum: Oho, odpalił się tryb intelektualisty xD Nie rzucaj ogólnikami tylko powiedz konkretnie, czy grafika (nie interfejs) zniechęcają do grania w heroesy, bo ja trzeci raz o to pytam, a ty p--------z od rzeczy xD
  • Odpowiedz