Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: żartujesz prawda?? Przecież chyba już każdy tak klepie te testy. Skąd wiem? Niech wyłącza w Poznaniu sygnalizacje na rondzie lub prostym skrzyżowaniu. Pomijam już wjazd na rondo na zielonym i ustępowanie pierwszeństwa skręcającemu tramwajowi.. to jest kur#% dramat.
  • Odpowiedz
  • 0
fakaj bobla


@menyyyy: Ty przecież nie możesz zdawać prawka, bo na podstawie Twoich wpisów nie możesz mieć więcej niż 15 lat. Jeśli jednak jakimś cudem masz, to współczuję Tobie, Twoim rodzicom, nauczycielom, znajomym itd. Ogólnie każdej osobie, która miała, ma i będzie mieć z Tobą cokolwiek wspólnego. Wszystko debilne, wszytko be, Tylko Ty cacy. ŻAŁOSNE

mirek przez małe "m"

@CaleZycieZielony: wez zluzuj typie, czepiasz się moich postów, a sam chwalisz
  • Odpowiedz
  • 0
@menyyyy: Ucz sie zamiast komentować jakie to jest głupie.

Głupia to może być praktyka, a mianowicie plac. Tam to fakt, nie które zadania są #!$%@? ale teorie zakuwaj, zamiast narzekać na wykopie.

@arabkostek: już wyjaśniłem wyżej. Po to napisałem ten post, żeby poznać definicje, a nie wykuć na blaszkę odpowiedzi :)
  • Odpowiedz
  • 0
@menyyyy: Może weź zanim zaczniesz trzaskać pytanka i testy siądź najpierw porządnie do teorii bo braki to masz poważne.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: wieże ze tu sami zawodowi kierowcy się zlecieli :D wpis po to, aby ktoś mi to wyjaśnił. Gdy robie testy, to za każdym razem mam pozytywny :) także braki to mam małe. Ale spoko, stwierdzasz moja niekompetencje po nie znajomosci jednego pytania ( ) mirko
  • Odpowiedz
  • 0
@M0nty: korekta, nie można już edytować. Miało być słowo „widzę”.

Myślenie nie boli. Od razu widać, że słowo „wierze” nie pasuje do tego zdania.

Polecam naukę myślenia ( )
  • Odpowiedz
Od razu widać, że słowo „wierze” nie pasuje do tego zdania.


@menyyyy: Zachowujesz się jakbyś cierpiał na #!$%@? mózgowe, więc nie chce zbytnio zgłębiać twoich myśli.
  • Odpowiedz