Wpis z mikrobloga

@Precypitat: a tak na serio, to faktycznie. Nieźli specjaliści skoro sformułowali pytanie „co zmniejsza poślizg” mżawka, gołoledź czy grad.

Skoro zdaje prawo jazdy to dużego pojęcia jako tako jeszcze nie mam prawda?

Przy pierwszym pytaniu może i racja, nie jest to debilne pytanie, lecz to o poślizgu jest debilne i nawet z tym nie handluj.
Przy pierwszym pytaniu może i racja, nie jest to debilne pytanie, lecz to o poślizgu jest debilne i nawet z tym nie handluj.


@menyyyy: no i #!$%@?, ale to jedno. A jest jeszcze chyba ze 30 innych, mniej trywialnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście życzę powodzenia, praktyka od razu czy później?
@menyyyy: prawdę mówiąc zdjęcie jest zrobione w takim momencie ze sygnalizacja moze byc wyłączona i następnym sygnałem moze byc brak światla zgodnie z częstotliwością migania pomarańczowego ;)

Wiec odpowiedzi na pytanie nie są jasne i albo powinno byc doprecyzowane albo usunięte moim zdaniem.
fakaj bobla


@menyyyy: Ty przecież nie możesz zdawać prawka, bo na podstawie Twoich wpisów nie możesz mieć więcej niż 15 lat. Jeśli jednak jakimś cudem masz, to współczuję Tobie, Twoim rodzicom, nauczycielom, znajomym itd. Ogólnie każdej osobie, która miała, ma i będzie mieć z Tobą cokolwiek wspólnego. Wszystko debilne, wszytko be, Tylko Ty cacy. ŻAŁOSNE

mirek przez małe "m"
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: W przypadku teoretyczne to akurat klepie sie egzamin za egzaminem, by wyrobic schemat.
Instruktor co prawda gdy robilem A1 to mowil nam jak to duzo tego podrecznika nie bedziemy czytac, ze przeczytamy z 2-3 razy do tego teoretycznego. #!$%@?. Nic nie przeczytalem a klepalem testy na prawojazdy360 przez bity miesiac, dzien w dzien.
74/74.
@arabkostek: Co #!$%@?? Od kiedy to nauka do teorii egzaminu polega na odpaleniu programu i klepaniu schematu.

Nauka do teorii to najpierw przyswojenie przepisów, potem nauka zasad a na końcu klepanie testów by wiedzę utrwalić. Jak on ma zdać jak nie zna podstaw typu jak światła się zapalają albo kiedy można wyprzedzać na przejściu/przejeździe.

Bardzo ładnie, że udało ci się zdać na 74/74 ale to nie zmienia faktu, że możesz nie
Przynajmniej ja tak robilem. Przez 2-3 miesiące przerabiałem całą teorie ze stronki, potem same testy i myk. Na 1500 pytań przerobiłem ich może 2400? Bardziej chodzilo mi o to, ze zeb yzdac teorie trzeba klepac testy, nie doczytalem ze typ ma braki :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Precypitat: teraz to chyba nie da się zapisać na praktykę bez zdanej teorii. Kiedyś było lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@menyyyy: Ty to się na początku pouczyć, a nie zadajesz debilne pytania.

@arabkostek: ja też miałem komplet punktów, a uczyłem się głównie z kodeksu drogowego.