Wpis z mikrobloga

Mieszkania w cenie 8/10 tys. za metr a na klatce syf kiła i mogiła. Czasami worek ze śmieciami potrafi leżeć tydzień. Jakis pomysł co z tym fantem zrobić? Brudasy drzwi nie otwierają, mimo że jak się do nich dobijam to słychać krzątanie w środku. Podstawilem im kiedys worek pod drzwi żeby wsypaly się do środka jak będą otwierali drzwi ale sytuacji to nie zmieniło. Mirko, co robić? #janusze #brudasy #mieszkanie #patologiazewsi
M.....p - Mieszkania w cenie 8/10 tys. za metr a na klatce syf kiła i mogiła. Czasami...

źródło: comment_RMTlkZ2jZZRqN2njJ5QA1Hdtmr2Eztzj.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • 73
@jepanseque zgłoszone. Czekam na ruchy z ich strony. Ba, wyczytałem na jakimś forum prawnym że można to zglosic na straż miejska bo to łamie przepisy przeciwpożarowe i sanitarne, ale Ci zamiast zająć się czymś takim wola ganiać babcie które przechodzą na czerwonych światłach.
  • Odpowiedz
@Max_Sop: u mnie było to samo. Rób zdjęcia, za każdym dłużej leżącym workiem, dzwoń cierpliwie na straż miejską. Muszą to przyjąć i przyjechać. Z czasem jak będą ignorować, to zbiory Twoich materiałów będą się powiększać i zgłosisz jedno pełne zawiadomienie. A jak zaczniesz im truć dupsko regularnie, to dla świętego spokoju się tym zajmą.
  • Odpowiedz
@Max_Sop: Swoją drogą to jest efekt likwidacji zsypów. Ja wiem, że tam się gnieździło robactwo, ja wiem, że segregowanie, ale jednak z tęsknotą wspominam czasy, kiedy się w bloku wynosiło do zsypu zamiast #!$%@?ć specjalnie do altanki XD
Sam teraz gromadzę plastiki do granic możliwości bo nikomu się z tym nie chce latać :D
  • Odpowiedz