Wpis z mikrobloga

CZY WIESZ, ŻE...

Normiki już robią ostatnie przygotowania przed MAJÓWKĄ (gdzieś tak w styczniu i lutym zarezerwowali domki, hotele, miejsca wypoczynkowe)
Zostało tylko 8 dni!
Będą się świetnie bawić, R----Ć, jeść dobre rzeczy, spożywać A-----L, palić P-------Y, wdychać MARICHUANĘ, wstrzykiwać inne N-------I. Na poniższym zdjęciu poglądowym mamy parę zakochańców robiących zdjęcie na INSTAGRAMA i FEJSBUKA, dzięki któremu wszyscy będą wiedzieć jak świetnie się BAWIĄ, a konsekwencji odbywają STOSUNKI PŁCIOWE

#przegryw #feels #normictwo #stulejacontent #gownowpis #tfwnogf
LajfIsBjutiful - CZY WIESZ, ŻE...

Normiki już robią ostatnie przygotowania przed M...

źródło: comment_aOTib5uerBDUtFywIiFJg5NGTTAmVNSF.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LajfIsBjutiful: jest majówka, Polacy z reguły będą mieli wolne. 1 maja to międzynarodowe święto, a 3 maja polskie narodowe, więc zazwyczaj nie ma nikt problemu by wziąć wolny 2 maja. U mnie skromny wypad czteroosobowy nad jezioro tylko na dwa dni. Bez szału.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful bo go usunę, czasami tak mam, że podzielę się z kimś przemyśleniami czy zdarzeniami w komentarzu, a później stwierdzam, że poza tą osobą to nikt inny nie musi tego wiedzieć. Taki mój losowy przerywnik od pisania przeciętnych żartów i mało wnoszących komentarzy.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful nie chcę za bardzo się uzewnętrzniać na tym portalu, jestem tu tylko dla śmieszków. Niestety, słaby jestem i czasem mi się zdarza. Poza tym wystarczy mi przygód z psycholami przeglądającymi mi profil na ileś miesięcy wstecz i znajdującymi różne informacje które gdzieś nieopatrznie zawarłem. Z reguły zostawiam za sobą tylko przeciętne żarty i czasem jakąś opinię czy chłopską analizę danej sytuacji. A takie komentarze "unikaty" z reguły zostawiam tylko tym,
  • Odpowiedz
@siusiumajtki: wiesz co, też nie mam problemu z ogarnięciem ruchania, żeby nie było, że mam ból d--y, ale musisz być strasznym burakiem, jeśli to dla ciebie jakieś osiągnięcie, że masz dziewczyne z którą uprawiasz s--s i czujesz się z tego powodu lepszy
to nic nie znaczy
  • Odpowiedz
@wolter_wait: znam takich jak @siusiumajtki:

Zazwyczaj są z dziewczyną tylko żeby się r----ć a żadne uczucia wyzsze za tym nie idą.... Jak dla mnie przegryw xD

@PomidorovaLova: no trochę tak, bo jak jedziecie w dwie pary ( w sensie para = zakochańce) to tak średnio bo jak się pokłócą to jest z-----a atmosfera i zostajecie sami sobie. Lepiej w 6 osób minimum, zawsze ktoś jest do
  • Odpowiedz