Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?.
Od dwóch tygodni nie uprawiałem seksu. Moja luba coraz bardziej się zapuszcza w temacie, twierdzi że ciągle jest zmęczona, tylko przytul, poglaskaj, pocałuj. Pomyślałbym że bolec na boku, ale praktycznie siedzi na dupie w mieszkaniu całe dnie, czasem wyjdzie na zajęcia, z których czasem ją "niespodziewanie" odbieram. Była ostatnio na badaniach u ginekolog, poziom hormonów w normie, wszystko okej jeśli chodzi o stronę fizyczną. Po prostu, jak sama określiła "zmalało jej libido". Cholera wie z jakiego powodu.
#!$%@? mać, rozumiem, też lubię intymność, ale ile można?
Jeszcze raz z nią pogadam, dam jej z tydzien, to mnie już cholernie frustruje. Idealna pod każdym względem, tylko "nie dzisiaj, bo..". Nie chcę marnować czasu póki jestem młody.
Eh. Tak tylko się chciałem wygadać.
inb4 Sperma uderzyła mi do głowy, w sumie zgadzam się. Ale to chyba nic dziwnego w moim przypadku..
#zwiazki #seks #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania:

Moja luba coraz bardziej się zapuszcza w temacie


To nie ona, tylko Ty się zapuściłeś - o czym w dalszej części posta.

Pomyślałbym że bolec na boku


Raczej bym wykluczył, skoro (jeszcze) szuka bliskości. Niewykluczone, że na bolcu się skończy jak nic z tym nie zrobisz.

Zadbaj o jej stan emocjonalny. Ma za nudno i przestałeś być pociągający. Musisz jej zafundować rollercoaster, jak w brazylijskiej telenoweli, to jej życie przestanie
ŁadnySadysta: O Boże, dwa tygodnie bez seksu, jak ty dasz rade? Z tego co piszesz to raczej długo ze soba nie jesteście i jestes jeszcze młody. Na poziom libido ma sporo czynnkików, stres, zmęczenie, problemy hormonalne itp. Poza tym jestem ciekaw co Ty robisz żeby ona miał na Ciebie ochotę, w jaki sposób ją nakręcasz na siebie, jak ją uwodzisz i czy w ogóle to robisz?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

OdległyMorderca: U kobiet gra wstepna trwa 24 godziny na dobę. Sam napisałeś, ze ona szuka u ciebie jakiś bliskości w postaci przytulania wiec chce tej bliskości, po prostu przestała Cie pożądać. Zacznij robić coś żeby zaczeła mieć na ciebie ochotę. No niestety ale tak działaja kobiety, cały czas trzeba dawać im zainteresowania żeby były nabuzowane emocjami.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}