Wpis z mikrobloga

@Rimfire: To prawo uchwalili ludzie którzy wierzą że każda polska rodzina jest wielopokoleniowa i mieszka w powiatowym grajdole pełnym skromnych, uczciwych sklepikarzy. Zakupy robi babcia w zaprzyjaźnionym od lat sklepiku, a młodzi nie powinni tyle pracować. Jak babci zabraknie, to albo któreś z rodziców pójdzie na rentę/emeryturę albo sprowadzi się gosposię ze Wschodu - jak w "Klanie".
  • Odpowiedz
@Rimfire: To musi być bait. Wygląda jak mem z grupek pisowskich


Nope, jak najbardziej wygląda legitnie. Tylko wyobraź sobie, że ludzie nie robią zakupów planując kilka dni do przodu każdy posiłek, a grill często jest spontaniczny niczym niedzielny spacer albo wyjście do pubu z kumplami.
To że tutaj stylistycznie wszystko jest Nosaczowo-Sebiksowe, to wena autora ;)
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: tu nie chodzi o słowa przeciwu. Wchodzisz na swój ulubiony portal w niedzielę a na mirko:

- zmyślone historie napisane z użyciem szablonu "Mój/moja [członek rodziny] do tej pory był zwolennikiem zakazu handlu, ale dzisiaj zabrakło [nazwa produktu] także poprosili mnie żebym skoczył/a do pobliskiego sklepu kupić. Odpowiedziałam/em im że to dzień do spędzania z rodziną i nie mam zamiaru chodzić po sklepach.

- fejki typu faktura za 100 metrów
  • Odpowiedz
  • 3
@Rimfire

Nim wprowadzili to gówno w Polsce, mieszkałem w Niemczech - pół roku.

Minie jeszcze chwila, i ciebie też zacznie to #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz