Wpis z mikrobloga

Opowiem wam ciekawą historię to zaczynamy
Mam mieszkanie z współlokatorem który choduje pająki i węże.
Duże mieszkanie, wypuszcza te małe diabły na wolność 5-10 minut zawsze codziennie
Pewnego razu wypuścił jakiegoś węża podajrze pytona królewskiego, co się okazało że uciekł i pare dni go nie widzieliśmy z współlokatorem...
Po paru dniach widzieliśmy już rzuconą skórę, I odrazu drzwi zamknąłem.
A ja strasznie nie lubię węży ale jeszcze dam radę pająków mieć czy coś...
Pewnego rana poszedłem do pracy po pracy wróciłem do domu. Byłem umówiony z dziewczyną.
Odrazu poszedłem się umyć,później poszedłem coś zjeść na szybko zamówiłem kebaba przez pyszne.pl
Czekam i czekam te 30-60 minut dobra jest na cienkim z baraniną A sos jak zawsze ostry.Teraz dali w #!$%@? mocnego co gryz musiałem wypić szklane mleka żeby mnie tak mocno nie piekło.
Po zjedzeniu kebaba poszedłem, się wysrać.
Wywalone miałem na węża przecież gdzieś w kuchni był...
Po czym jak się wysrałem porządnie jeszcze pisałem do Agnieszki (to ta dzieczyna którą dziś się spotykam)
I Po chwili coś czuje w dupe że ktoś mnie łaskocze
Wstaje A tu #!$%@? wąż królewski cały #!$%@? w gównie moim.
Myślę co tu zrobić?! To wziąłem go za pysk tak jak w tych serialach żeby mnie nie ugryzł. I ogólnie bilsko był pokój mojego współlokatora to go wziąłem do jego terrarium wstawiłem. Jeszcze musiałem umyć łazienkę i podłogę przez takiego diabła. Godzina 20 jestem umówiony na 20:30 współlokatora nie ma zazwyczaj wraca po 15 ale olałem jego. Więc jeszcze raz umyłem się, I ogólnie zmieniłem ubrania i wyszedłem się spotkać.
Wróciłem ok 3-4 nad ranem poszedłem spać i rano o 10 wstałem po śniadanie, A współlokator powiedział że wąż się znalazł
Ja- A ja mówię gdzie był??
- A on właśnie nie wiem ale był #!$%@? w gównie
Ja- aha pewnie przez kibel poleciał do somsiada
- A Ciebie nie było wczoraj??
Ja- nie było mnie wczoraj przecież miałem spotkanie z dziewczyną o 15 ;)
KONIEC HISTORI
#historia #zycie #smieszneczyniesmieszne #waz #smiechalem #bekazgrubasow #bekazpodludzi #prawdziwahistoria
  • 3