Wpis z mikrobloga

Tak bardzo bym chciala miec niebieskiego... ciagle o tym mysle... Niestety nie bedzie mi to dane bo zaden mnie nie chce... prawie 30 lat gnije w samotnosci i bede gnic tak do konca... czuje sie jak czlowiek nawet nie drugiej a 3 kategorii, po prostu podludz. Widze na ulicach mlode pary, widze tez pary dziadkow, widze wtedy siebie jak bylam mloda, jaka jestem teraz, i jak bedzie kiedys, zawsze sama...
#tfwnobf #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski
  • 86
@consummatumest: pewnie za wysoko mierzysz i tylko dlatego jesteś sama, bo masz napompowane ego i gardzisz tymi w zasięgu.

Mogę się mylić, bo ogólnie już dawno temu zauważyłem, że wy kobiety macie #!$%@?. Albo same pajace, albo niezainteresowani w żaden sposób stałą relacją na zasadach związku, ew. zajęci - i to chyba najlepsza opcja jaka zazwyczaj może Was spotkać.
@consummatumest: a wiesz w czym może być problem? Tak z niczego to raczej nie wynika. Nie wiem, mam tutaj na myśli np. zachowanie, przyzwyczajenia, może wygląd? Może należy coś zmienić w sobie? Też musiałem się trochę zmienić, żeby znaleźć różową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@QuikJ: ale nie chce mi się pajacować. jak myśle ze musiałabym robić z siebie pajaca to mi sie nie chce. trzeba dbać o siebie, golić nogi, malować sie, układac fryzure. niebieskie mają łatwiej, wystarczy, że wstaną i wyjdą na ulice. nic nie muszą robić. a rozowe muszą zawsze ladnie wyglądać, bo jak jest brzydka to od razu jest 3/10 i nikt jej nie chce. nawet makijaz nie pomaga. przegralam zycie przez