Wpis z mikrobloga

Tak bardzo bym chciala miec niebieskiego... ciagle o tym mysle... Niestety nie bedzie mi to dane bo zaden mnie nie chce... prawie 30 lat gnije w samotnosci i bede gnic tak do konca... czuje sie jak czlowiek nawet nie drugiej a 3 kategorii, po prostu podludz. Widze na ulicach mlode pary, widze tez pary dziadkow, widze wtedy siebie jak bylam mloda, jaka jestem teraz, i jak bedzie kiedys, zawsze sama...
#tfwnobf #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski
  • 86
@consummatumest: Myślę, że się mylisz, w dzisiejszych czasach oczekuję się od faceta by był inteligentny, zabawny, dbał o higienę (przynajmniej w stopniu podstawowym). Nie żyjemy w czasach, gdzie niebiescy mają tylko coś do powiedzenia. Różowe dzisiaj również mają dużo do powiedzenia. Jak chcesz zdobyć niebieskiego to Ty też musisz się postarać, ale to raczej niebiescy mają trudniej zawsze. Kulturowo to oni muszą zawsze zrobić pierwszy krok. Z takim nastawieniem dalej będziesz
@consummatumest: Co jest w tym złego, że różowa i niebieski starają się o względy? Jak jest u zwierząt? Wydaje mi się, że to naturalna sprawa. Nikt Ci nie każe przecież nie wiadomo czego robić, tylko żebyś nie wyglądała jak potwór i nie śmierdziała jak wczorajsze szambo.