Wpis z mikrobloga

Kisnę, właśnie w Pytaniu na Śniadanie w TVN jest para, która poznała się przez internet. Więc chciałem wam tylko powiedzieć, że dla Was wykopków jeszcze jest szansa, nawet jeśli wybranka nie miałaby być mniejsza od was ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gość coś pierydoli o życiu "off-line", zamiast używać normalnych, polskich słów. Typowy komputerowiec ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ciekawe jaką ma nazwę użytkownika na wykopie. P.S. Zgadnijcie kto w tej parze się komu oświadczył xD i ciekawe kto kogo przenosił przez próg ( _)
Ale tak na poważnie, to fajnie, że się kochają i życzę im jak najlepiej ( ʖ̯)
#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #przegryw #zwiazki #milosc #wesele #randki #tinder #badoo #fotkapl #rakcontent #gownowpis #humorobrazkowy #dziendobry
P.S.2. Nie wiedziałem, że jeśli jest Polski znak w nazwie pliku obrazka, to nie można go załadować z dysku.
N.....j - Kisnę, właśnie w Pytaniu na Śniadanie w TVN jest para, która poznała się pr...

źródło: comment_bYMxgMbghTVdloCswfe7w8JNaJLwvjst.jpg

Pobierz
  • 10
@Naczelny_Troll_Rzeczypospolitej: serio takie materiały robią? Sam swoją żonę poznałem przez neta, często jak pstrykam śluby to młodzi poznali się przez neta... teraz to do tv bardziej nadawałby się reportaż, kiedy jedno zagadało do drugiego przy barze... bo obecnie ze "śmiałością" i kontaktami realnymi młodzież ma tak duże problemy... że widząc na fb po lokalnych grupach ogłoszeniowych... już nawet przez neta szukają ludzie partnera na studniówki czy wesela... (nie znając drugiej osoby