Wpis z mikrobloga

430830,63 - 13,17 = 430817,46

Ostatni trening przed #cracoviamaraton - wciąż nie wierzę że zamierzam to pobiec ( ͡º ͜ʖ͡º) Tym razem nie zaspałem - kot spisał się na medal i obudził mnie jeszcze przed budzikiem. Trochę zamarudziłem i ruszyłem dopiero o 4:50. Warunki bardzo przyjemne - brak smogu, odczuwalny wiatr i 9°C.
Zgodnie z zamierzeniami, nie żyłowałem tempa i trzymałem się w strefie komfortu by po prostu sobie na niewysokim tętnie pobiec bez męczenia się. Dzięki temu bieg był bardzo przyjemny - nic nie pobolewało, nie miałem zadyszki a po skończonym biegu czułem że mógłbym znowu polecieć...

Miłego dnia Mirki i Mirabelki, a tym co wybierają się w niedzielę - do zobaczenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
źródło: comment_Q06DFxzHi9wlITDdOwWa2SQ4XuMGwgao.jpg
  • 6
@enron: no i jak z formą? Dasz radę? Ja też jestem zapisany, ale sam nie wiem co z tego wyjdzie:/ Zastanawiam się czy pobiec. Za tydzień mam bieg górski na 56km na Słowacji i nie wiem czy to będzie dobry pomysł, biec w niedzielę maraton.
@CyganskiKsiaze: w sumie forma w porządku, pod warunkiem że się nie zajadę xD Sam nie wiem jak się ustawić, jak od razu stanę za zbyt wolnymi balonikami to będzie buldupy.psd a jak za zbyt szybkimi to będzie zajechanie się na śmierć i buldupy.psd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i muszę przeżyć dzisiejsze popołudnie, gdy to oświadczę żonie że postanowiłem biec ¯\_(ツ)_/¯
@enron: moja też jeszcze nie wie. Miałem odpuścić, ale szkoda mi pakietu. Wyniku z tamtego roku nie poprawię, ale może też nie umrę na trasie. Będzie z 22 stopnie, także biorę kamizelkę z softlaskami z wodą. Bardzo kiepsko jest to rozwiązane, że pakiety trzeba odebrać minimum dzień wcześniej. Kiedy odbierasz pakiet? Ja mam 60km do Krakowa i specjalnie jechać mi się nie widzi:/
@CyganskiKsiaze: mnie trafia przez tą idiotyczną politykę krakowskich biegów, właśnie żalę się w drugim wpisie o tym... Co tym geniuszom by przeszkadzało postawić na Rynku jeden namiot więcej, gdzie by się odbierało pakiety? Albo po prostu dać opcję wysyłki pakietu za dodatkową opłatą. Odbiorę w sobotę, bo jechać w najgorszych korkach w piątek to samobójstwo...
Ja biorę pas z bidonem 0,7l (ale z wodą! ( ͡° ͜ʖ ͡°