Wpis z mikrobloga

poprostu starożytne cywilizacje prawdopodbnie były o wiele bardziej zaawansowane i posiadały ciekawe technologie, to by wyjaśniało jak wtedy powstawały takie budowle.

Proste, wytłumacz jak straozytni robili takie wwierty w GRANICIE


@kirk85: Uwielbiam kiedy o zaawansowanych technologiach po których nie został ślad piszą fani teorii spiskowych nie znający tych które realnie wykorzystywano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

D.....a - > poprostu starożytne cywilizacje prawdopodbnie były o wiele bardziej zaawa...
poprostu starożytne cywilizacje prawdopodbnie były o wiele bardziej zaawansowane


@kirk85: bo umieli wywiercić równą dziurę... Coś co dziś może zrobić każdy jak kupi wiertarkę udarową. Oczywiście śladów zaawansowanych systemów telekomunikacji, transportu, broni nie ma. No ale umieli wywiercić dziury, to musieli mieć inny rodzaj technologii niż my bo my też umiemy

Brzytwa Ockhama , do you speak it?
ciekawe że opis własnych teorii nazywasz absurdem. To nie redukcja, to streszczenie

@Naxster: Ciekawe, że nigdzie nie napisałem o Nibiru (w które nie wierzę), a jedynie skrytykowałem aroganckie szarogęszenie się jednego przygłupa, który myśli, że ma monopol na rację, ale ty i kilku równie mądrych plusujących uznaliście, że jednak napisałem BO TY TAK MÓWISZ.

A co do obcych cywilizacji to podtrzymuję: nie muszą być oparte na życiu z wody i węgla
@bodzoo prawda czy nie. Pytanie czy to ma jakiś związek czy to przypadek. Odpowiedz brzmi - to przypadek. Poza tym naciągany, bo przy tylu miejscach po przecinku wiele innych koordynatów dla piramidy można by podać.
No patrząc na ciebie to ze 100% pewnością można stwierdzić iż jesteś przedstawicielem cywilizacji której członkowie funkcjonują mimo braku organu zwanego mózgiem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Datura: Pokaz klasy w dyskusji. Kolejny raz, panie "freethinker".
Pokaz klasy w dyskusji.


@MagnaPomerania: Napisał typ który od razy wyskakuje z przygłupami do kilku osób oraz mnie mimo że do nikogo personalnie się nie odnosiłem. No ale jak widać tak właśnie zachowuje się typowy ultra-katol c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz idź się wyspowiadać z grzechu bo cię szatan w dupę ugryzie jak pójdziesz dziś spać do barłogu po ciężkim dniu pełnym walki z lewactwem
Napisał typ który od razy wyskakuje z przygłupami do kilku osób oraz mnie mimo że do nikogo personalnie się nie odnosiłem.

@Datura: To nie ja wyciągam z dupy jakieś Nibiru i nie ja wmawiam ludziom, że w to wierzą, mimo że nikt nic takiego nie napisał.