Wpis z mikrobloga

@AlbertWesker: xDDD Nadużywana nazwa przez rako-deweloperów, chociażby mistrzowski wymysł - mikroapartamentowce xDDDDDDDDDDDDDDDDDD Apartament = duże mieszkanie, no ale co ja tam wiem
  • Odpowiedz
Apartament = duże mieszkanie, no ale co ja tam wiem


@Reepo: no nie wiesz właśnie. Apartament to duże mieszkanie o wysokim standardzie. Mikroapartament to małe mieszkanie o wysokim standardzie.
  • Odpowiedz
@rskk: Podaj mi ofertę 1700zł za 15mkw PRL xDDD Ja ostatnio mieszkałem w jedynce za 1000zł w nowym budownictwie, także tego
  • Odpowiedz
@Reepo: W jedynce - z innymi ludźmi. Tutaj mówimy o kawalerkach gdzie płaci się za prywatność. Polecam zapoznać się z rynkiem.
  • Odpowiedz
  • 51
@rskk a tu z kolei masz akademik, co zapewne oznacza nieco głośniejsze życie nocne niż w bloku ¯_(ツ)_/¯ no chyba że będą mega grube ściany...
  • Odpowiedz
@musztym: apartament to nie tylko wysoki standard, ale bardzo inne ważne udogodnienie takie jak lokalizacja. Nie wiem jak w tym przypadku bo nie mieszkam we Wrocławiu ale teraz dla każdego dewelopera wyższy standard od tego PRLowskiego, czyli normalny, jest nazywany wysokim, czyli od razu apartamentem XD
  • Odpowiedz