Wpis z mikrobloga

W mojej pracy szefowa, to typowa plotkara, która prowadzi parę lokalów i jak jest u nas, to narzeka na pracowników z innych jej lokali xD Ostatnio wyzywała przy nas jakąś pracownicę, która wzięła sobie urlop. Przysługiwał jej, ale nie o to w tym wszystkim chodzi.

Powiedziała, że jak wróci z urlopu, to ją zwolni. Wiecie czemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo ona wzięła urlop i od jej znajomej słyszałam, że podobno siedzi cały czas idiotka w domu i nic nie robi, tylko gapi się w ekran, a my akurat mamy dużo klientów i potrzebujemy rąk do pracy. Jak jej się pracować nie chcę, to niech szuka innej, bo ja takich leni nie potrzebuje. Przyjdzie tylko do roboty, to jej wszystko wygarnę i może szukać innej pracy xD


Rozumiecie? W polsce jak w lesie. Zawsze myślałem, że jak biorę urlop, to mogę nawet całe dwa tygodnie ćpać, walić konia i srać pod siebie, a pracodawce nie powinno, to nic obchodzić. Jak widać myliłem się. W polsce są chyba jakieś inne standardy albo przynajmniej u mnie w pracy xD

#pracbaza #gownowpis #coolstory #januszebiznesu
  • 70
  • Odpowiedz
@SadoMaso: Ja do tej pory myślałem że mam fajną pracę. Jebły mi plecy, do piątku jestem na zwolnieniu lekarskim bo nie dam rady siedzieć. Szef stwierdził że już mogę nie wracać ze zwolnienia. Kocham Cię Polsko...
  • Odpowiedz
@RevulsioN: Najlepiej to po swojemu, w innym kraju, na wygnaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może, to i "polackie", ale kiedyś wyemigruję. Skończę tylko gównokierunek na studiach xD
  • Odpowiedz
@Elaviart: Racja, bo polsza, to taka wspaniała i tutaj 95% ludzi ma mentalność niczym w Singapurze xD Wszyscy weseli i uśmiechnięci. Nikt na nikogo nie donosi, nikt nikomu dupy nie obrabia. Pewnie jakbym Ci opowiedział o tym, że w poprzedniej robocie było dużo gorzej, to byś nie uwierzył. Bo przecież wystarczy uczyć się informatyki, mieć 15k na rękę i ludzie w korpo są inni, lepsi, inny świat xD
  • Odpowiedz
@Twinkle: Bo mnie to nie dotyka. Praca jak praca. Nawet ją lubię (pracę, nie szefową xD). Jak pisałem wcześniej - szefową widzę raz w miesiącu, nie częściej, więc czemu miałbym zmienić? Mnie to nie dotyka. Mnie pewnie też dupsko obrabia, ale co z tego? Jak mnie zwolni, to znajdę inną pracę. Ba! Jak znajdę lepszą, to sam się zwolnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SadoMaso: Czemu ma służyć takie głupkowate popadanie w skrajności? Liczysz na to, że poczujesz się lepiej wmawiając sobie i innym że taka patologia to cecha Polski, a nie twojej gówno-posady?
Dlaczego miałbym ci nie uwierzyć, że w poprzedniej robocie było jeszcze gorzej? Zaliczyłem w życiu od #!$%@? różnych miejsc pracy i znam z doświadczenia wszystkie możliwe patologie. Wszystkie były winą konkretnych osób, a nie tego że to Polska. Myślisz że w
  • Odpowiedz
@Elaviart:

Zaliczyłem w życiu od #!$%@? różnych miejsc pracy i znam z doświadczenia wszystkie możliwe patologie.


I tu właśnie pokazałeś swoją ignorancję w pełnej krasie.
Też pracowałem w wielu miejscach, gorszych oraz lepszych i powiem Ci, że widziałem już wiele irracjonalnych sytuacji i ludzi. I wiesz co? Choć wydaje mi się, że jestem już długo w danym miejscu i ludźmi, a mimo to potrafią zaskoczyć i naprawdę wkurzyć.
Także nie udawaj
  • Odpowiedz
@luckyszlug: Ale o czym ty w ogóle do mnie rozmawiasz? xD No ja też zdaję sobie sprawę, że pewnie niejedno mnie mogłoby zaskoczyć, np. nigdy nie byłem molestowany seksualnie albo bity czy uwięziony przemocą w miejscu pracy. Naprawdę potraktowałeś dosłownie określenie "wszystkie możliwe patologie", myślałeś że ktoś naprawdę uważa że widział wszystko co możliwe? xD
  • Odpowiedz
@SadoMaso: W uk spotkalem sie ze wyplacali po cichu wakacyjne choc nikt nie prosil a potem zdziwienie ze nie ma kasy na wakacje :p.
Kiedys slyszalem na przerwie, seba ma urlop? Tak. Pewnie siedzi w domu i gra na ps4.
Ale co urlop to tylko do Polski przeciez :p
  • Odpowiedz
@Elaviart: Staruszku już się tak nie napinaj na wykopie, bo Ci jeszcze żyłka pęknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu nas zignoruj, przecież co my gówniarze wiemy o życiu, w przeciwieństwie do takiego starego wygi jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz