Wpis z mikrobloga

Niezrzeszony poseł Piotr Liroy-Marzec złożył w Sejmie projekt zmian w ustawie o radiofonii i telewizji. Przewiduje on, że 50 procent oferty muzycznej rozgłośni radiowych muszą stanowić utwory polskich twórców i wykonawców. - Chcemy powrócić do momentu, w którym będzie można mówić o wolnej konkurencji na rynku muzycznym - tłumaczy serwisowi Wirtualnemedia.pl autor projektu. Z kolei nadawcy uważają nowe przepisy za całkowicie zbędne i szkodliwe dla branży radiowej i muzycznej.

Chcemy powrócić do momentu, w którym będzie można mówić o wolnej konkurencji na rynku muzycznym

wolnej konkurencji

WOLNEJ KONKURENCJI


xDDD

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/posel-piotr-liroy-marzec-chce-ustawowo-wiecej-polskiej-muzyki-w-radio-dlaczego

#neuropa #polska #bekazprawakow #polityka
Pobierz rzep - > Niezrzeszony poseł Piotr Liroy-Marzec złożył w Sejmie projekt zmian w ustawi...
źródło: comment_67bMtsWu3WA5dWVJBILR1qmptvfn1WFZ.jpg
  • 36
@ponton: ja nie słucham radia, ale denerwuje mnie fakt ze np w sklepach i innych miejscach gdzie jestem klientem muszę tego gówna słuchać ( ͡° ʖ̯ ͡°) to jest prawie tak złe jak puszczanie jazzu nad Wisłą w knajpach
@ponton: oj nie prawda, czasem zdarzają się perełki, to już zależy od tego czego słuchasz, ale np leci sobie np. Coldplay, a po nim grzeszczak No i już #!$%@? mnie strzela, a stoję w kolejce i nie wyjdę. Dlatego uważam ze osoby takie jak właśnie Sławomir Andrzejewicz grzeszczak jakaś cleo i większość wyjących bab sceny muzycznej polskiej powinny dostać państwowy zakaz śpiewania oraz produkowania muzyki
@ponton czemu? Bo może nie o to w życiu chodzi, żeby ustawodawca mówił jakiej muzyki masz słuchać a jakiej nie... No na litość boską jak można pomyśleć, że tego typu ustawa może być w porządku?

To jedna strona medalu. Jest natomiast druga. Słuchasz sobie trójki? Fajnie. Ale nie zapominaj, że blisko 40% społeczeństwa to słuchacze zetki i RMF, czyli ludzie, którym odpowiada format AC i Hot AC. Ani Taco, ani Lao Che
@sielkunczik: Coldplay jest przyjemny grzeszczak wyje jak opętana, o teksty nie będę się czepiać bo słucham muzyki z różnymi tekstami często nie ambitnymi, ale chodzi o melodie, brzmienie, barwę głosu wykonawcy.