Wpis z mikrobloga

Z tym #zakazhandlu to czekam aż będzie 36 stopni w cieniu i będzie właśnie niedziela.

Nie kupisz nigdzie szybko zimnej wody, bo chce Ci się pić, nie chcesz się odwodnić i chcesz się ochłodzić. A jak już znajdziesz jakąś panią Jadzię w swoim osiedlowym sklepiku, to lodówka nie będzie chłodzić, bo za dużo prądu i po co.

No, ale mogłeś kupić sobie wodę dzień wcześniej, zamrozić i wziąć ze sobą na spacer.

Super, #!$%@?. #zalesie #truestory #oswiadczenie
e.....t - Z tym #zakazhandlu to czekam aż będzie 36 stopni w cieniu i będzie właśnie ...

źródło: comment_ttc3MR7oXy5d6z2HheJMOWPSRU6MNZ5Z.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
Kolejne jakieś durne argumenty.. dziś smigalem na rowerku sporo km bez problemu kupiłem picie loda batona czy też banana.. tak jak za każdym innym razem bo zawsze zajeżdżam do małego sklepiku.. nigdy nie wpadłem na jakiś pomysł aby iść do biedry Lidla itp.. bo tam właśnie nie można kupić zimnego Powerade, puszki coli... Kto po loda idzi do Tesko... Ludzie argumentujcie jakoś rzeczowo a nie takie bez sensowne argumenty które można obalić
  • Odpowiedz
@waro: może nie zwracałeś uwagi. Bo ta woda nie jest oczywiście bardzo ciepła jak ze słońca :D bo jednak stoi w zamkniętym trochę izolowanym miejscu. Ale nie jest to tak naprawdę zimne jak np z marketu czy stacji benzynowej.
  • Odpowiedz
@waro: Widać, że jesteś albo socjalistą albo wielkim idealistą, który chciałby wszystkich uszczęśliwiać na siłę.
To prawda. Nie każdy jest #programista15k i zawody są różne. Nie każdemu w życiu też tak samo się układa. Nie mamy jednakowych umiejętności, wiedzy itp. dlatego są ludzie, którzy mogą pracować i pracują na lepszych stanowiskach (wieksza pensja, benefity itd.) i sa tacy, którzy z powodu pecha, lenistwa, braku predyspozycji czy co tam
  • Odpowiedz
@Lrrr

Oczywiście że jest, w tygodniu masz czynne wszystkie urzędy, można załatwić tak naprawdę wszystko co potrzeba a w weekend niestety niekoniecznie. I pracując w tygodniu jestem skazany na branie dnia wolnego żeby np. zarejestrować auto


Czy przypadkiem 6 dni w tygodniu po osiem godzin (sobota) nie upoważnia już do odebrania jednego dnia wolnego?
  • Odpowiedz
. Jeśli jesteś zwolennikiem handlowej niedzieli to sam narzucasz innym pracę w tym dniu


@waro: Rozumiem, że jesteś zwolennikiem handlowej środy. Czemu narzucasz innym żeby pracowali w środę?
  • Odpowiedz
@eMJot Jak można pić wodę z butelki. A tak na poważnie to masz absolutną rację. Za wcześnie na wprowadzanie wolnej niedzieli. Dopóki nie będzie samoobsługowych sklepów takich jak zrobił Amazon, to ten zakaz ma więcej negatywnych stron niż pozytywnych.
  • Odpowiedz
@eMJot: ehehhehe w którym markecie jest zimną wodą? Może 0,5 kropli Beskidu xd bo #!$%@? lodówki daje dodaj cola i zakazuje przy tym chłodzenia kropli Beskidu 1,5l jak ja #!$%@? dziękuję PiS za ten bool doopy, jak się nimi brzydzę to za tag#zakazhandlu mają mój głos aaaa i jeszcze moich dzieci
  • Odpowiedz
jedyny plus tego zakazu jest taki że dzięki temu PiS przegra kolejne wybory, warto się poświęcić


@niko444: Niby tak, ale jeśli zamiast PiSu ma być znów PO (+Nowoczerska) to nie wiem co ta zmiana daje...

Ludzie tak skretynieli, że nie umieją przeczytać nawet ulotki wyborczej (o całym programie nie wspominając) i głosują potem na tego "co ładniej kłóci się w telewizorze" albo co więcej obieca. Skutkuje to później duopolem partyjnym
  • Odpowiedz