Wpis z mikrobloga

@kidi1 o nie, aktor przypomina ci inną postać którą grał! Co teraz? On bardzo dobrze nadaje się na rolę takiego bezwzględnego agenta-drania.

  • Odpowiedz
@Elusznik: Nie, aktor gra dokładnie tę sama rolę w innym filmie, w innym uniwersum, to mnie boli. Jakby reżyser powiedział mu:
-graj tak jak w Pulp Fiction, tylko pomijaj słowo "fuck".
Robi te same miny, ten sam charakter, te same gesty i wyraz twarzy. Dokładna kopia jak Steven Seagal i Adam Sandler grających samych siebie w każdym filmie. Poprawność polityczna kazał zrobić czarnego, więc mamy teraz takie sytuacje.

Co mam
  • Odpowiedz
@kidi1 XDDDDD oskarżanie o to poprawności a nie tego, że aktor po prostu pasował do roli XD Nie pomyślałeś o tym, że właśnie rola z Pulp Fiction skłoniła Marvel Studios do wzięcia go pod uwagę? Kogo obsadziłbyś w roli Fury'ego?
  • Odpowiedz
@Elusznik: No i co się dowiem z tego serialu dla gimbazy? Czemu Nick Fury nagle stał się czarny? Idź do korzeni, do komiksów Marvela a nie do pochodnych robionych dla kasy bo Iron Man zrobił furorę.
Co do pasującego aktora to już sama różnica rasowa rasowa krzyczy wręcz, że ten aktor nie pasuje do roli. Obsadziłbym wielu aktorów, na początek Bruce Willis.
kidi1 - @Elusznik: No i co się dowiem z tego serialu dla gimbazy? Czemu Nick Fury nag...

źródło: comment_gZhvVF89XuCD1atgTqu9PsKOTw8t6LmM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1: z komiksami mam pewnie więcej doświadczenia od ciebie, ale w nich też zrobili czarnego Fury'ego XD Bruce Willis nigdy nie będzie mieć takiej czupryny, co biały Fury z komiksów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1: co do Shieldów, to bardziej chodziło mi o inny niż w filmach, bardziej bezwzględny obraz Fury'ego, podobny do tego w Original Sin
  • Odpowiedz
@kidi1: Czarny Nick Fury, wzorowany na Samuelu L. Jacksonie, pojawił się w komiksach w 2001 roku, długo przed filmami Marvela. Tak gwoli ścisłości, jeśli już się odwołujesz do komiksów.
  • Odpowiedz
@kidi1 ale mówię tu o drugim Furym, już tym czarnym, który z założenia włosów nie miał, a ty o białym, to się kurna nigdy nie dogadamy XD
  • Odpowiedz
@Krion: Wiem, i Samuel dostał na zawsze pierwszeństwo grania we wszystkich filmach. Nawet jeśli najpierw powstał komiks to i tak robiono go z myślą o filmie.
  • Odpowiedz
@Elusznik: Tak. Tu masz wszystko wyjaśnione. Kiedy, czemu i jak powstał czarny Nick Fury. Właśnie na początku był to Samuel L Jackson. Dokładnie w tym zdaniu:

"When Marvel created their reimagined version of the Avengers called the Ultimates, it was for a 2002 limited series created by Mark Millar and Bryan Hitch. They decided they wanted to base this new version of Nick Fury on Samuel L. Jackson, going so
  • Odpowiedz