Wpis z mikrobloga

Parada Równości w Warszawie już za niecałe 2 miesiące!
'Po co nam Parada Równości?'
'Co roku, od siedemnastu lat, ulicami Warszawy przechodzi Parada Równości. To największe wydarzenie na rzecz równych praw, wolności i różnorodności w Polsce. W zeszłym roku prawie 50 tysięcy osób świętowało wspólnie, a w tym roku będzie nas jeszcze więcej!'

'Parada Równości, choć zainspirowana marszami dumy gejowskiej zachodniej Europy i USA, u nas ma szerszy wydźwięk. Założeniem i podstawą warszawskiej Parady Równości są idee wolności, równości i tolerancji. Stwórzmy razem to wydarzenie, akcentując różnorodność grup wykluczonych, mniejszościowych, zaangażowanych i walczących o swoje prawa.'

Marsze Równości na terenie Polski w 2018 roku:
#lodz – 21 kwietnia
#krakow – 19 maja 2018
#gdansk – 26 maja 2018
#warszawa – 9 czerwca 2018
#poznan – 11 sierpnia 2018
#katowice – 8 września 2018
#szczecin – 15 września 2018
#torun – jesień 2018
#wroclaw – jesień 2018
Tutaj możesz wesprzeć -> https://pomagam.pl/parada2018
#neuropa #polska #lgbt #homoseksualizm #zwiazki #milosc
Pobierz
źródło: comment_70NljhBYxHMIWG8AC3CBivqd0YsTY9hl.jpg
  • 105
@artpop: w ogóle cudowana jest ta walka na definicję. Jeżeli ktokolwiek posługuje się argumentem "bo taka jest definicja dosłowna" to znaczy, że broni swojego światopoglądu fabrykując dowody.
Bo o ile "małżeństwo to związek koniecznie kobiety i koniecznie meżcyzzny... bo tak" to już konserwom nie przeszkadza to w mówieniu, że geje nie mogą mieć dzieci, kiedy homoseksualizm nie jest nijak powiązany z bez czy niepłodnością.

Bo jak nam pasuje to sięgamy sedna,
@artpop

Osoby homoseksualne nie są bezpłodne i jak zechcą mogą mieć dzieci (dzieci z poprzednich związków, adopcja, inseminacja, in vitro, surogacja).



Surogacja

Z tego co wiem to chyba nielegalna ( ͡º ͜ʖ͡º)
@artpop jak dla mnie strzelacie w kolano sobie takimi paradami, pokazujecie nam, że jesteście inni. Adopcja przez homo, to wg mnie najgłupsza rzecz jaką w życiu słyszałem. W życiu na to nie spojrzę łaskawym okiem.

A za 20 lat co? Marsz równości dla kazirodztwa? Nie mam w sumie w życiu codziennym nic do homo, ale jak zaczynają organizować jakieś głupie akcje to mi się to nie podoba.