Wpis z mikrobloga

To przypomina szefa Apple Tima Cooka ktory pojechał do fabryki w Chinach i zobaczył ze biedni ludzie robią po 12h. Kazał ograniczyc do 10. Niestety Chińczycy wyjezdzają tysiące km zeby najwiecej najszybciej zarobic i wrocic do rodziny, a tym sposobem obciął im mozliwosc zarobku. Ciekawe ilu się rzuciło z dachu fabryki
@Pawu1on: Nie, nie wiem jak się nazywa ani jak wygląda, nigdy nie miałem z nią kontaktu, a nawet jakbym miał to na pewno jej do niczego nie zmuszałem bo nigdy nikogo do niczego nie zmuszałem, jestem człowiekiem który opowiada się za wolnością i tym by ludzie sami o sobie decydowali.
@kicioch: Wykop lubi opowiadać pierdoły o "wolności" przy okazji zakazu handlu, bo zasadniczo domaga się prawa do gnębienia wszystkich wokół w imię własnych przyjemności.
XDDDDDDDD

dla potomności:

Czyli jak wygram wybory z postulatem, że @motaboy ma pracować codziennie po 20 godzin i potem to wprowadzę, to nie będziesz się sprzeciwiać?

Nie będę.


@motaboy: Jeszcze dopytam. Czyli absolutnie nieważne jakie rząd zrobi zmiany? Jeśli tylko mówił o nich przed wyborami, to wszystko w porządeczku? ( ͡º ͜ʖ͡º)