Wpis z mikrobloga

@kicioch: nie napisałem że w całym UK są WSZYSTKIE zamknięte. Stacje są otwarte i np polski itp sklepy też. Galerie też mogą być otwarte w większych miastach - co za problem...
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan 2 lata temu sklepy były otwarte w niedzielę do 16. Zarówno w malutkim miasteczku, jak i w większych miastach. I nie tylko stacje i małe sklepiki, tylko ASDA i inne "duże" sklepy też.
  • Odpowiedz
@motaboy : jakiego gnębienia? Ja pracuję w co drugą niedzielę od 7 lat i chcę pracować w niedzielę i takie lewaki jak ty powinny zmienić pracę jeśli nie pasuje wam praca w niedzielę, a nie kazać innym dostosowywać się do siebie.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Przestań opowiadać głupoty. W jaki sposób chcesz rządzić Państwem rozważając jaka cześć populacji głosuje? Ci którzy nie głosują tym bardziej mają się dostosować do tych, którzy są bardziej odpowiedzialni. Nie chce im się, lub nie chcą głosować? To nie - decyduje się za nich. Innego sposobu nie ma.
  • Odpowiedz
@kicioch: nie napisałem że w całym UK są WSZYSTKIE zamknięte. Stacje są otwarte i np polski itp sklepy też. Galerie też mogą być otwarte w większych miastach - co za problem...


@Wasz_Pan: Nie wykręcaj się teraz. Po prostu się pomyliłeś i nie miałeś zielonego pojęcia jak to teraz tam wygląda.
  • Odpowiedz
@motaboy: Tak się zastanawiam, bo nigdzie tu nie wspomniałeś, co Ci tak przeszkadzają te niedziele pracujące? Bronisz tego jak cholera, ale w sumie nie wiadomo czemu. Ja jeszcze nigdy i nigdzie nie przeczytałam żadnego argumentu który faktycznie by tą ustawę przedstawiał w dobrym świetle, to może akurat Twój by to zrobił? Ten o cichych ulicach odbieram jako żart :)
  • Odpowiedz
@motaboy: w wyborach ludzie głosowali przeciwko przyjęciu uchodźców, rząd ma ich w dupie. Jeśli dla ciebie jeden głos raz na 4 lata wystarczy, aby dać się ruchac, to proszę bardzo, ale mi to nie pasuje.
  • Odpowiedz
@kicioch: To nie żart. To „mój” plus, który w tym widzę. Ale uważam, że jest najlepszy moment na cywilizowanie stosunków społecznych w Polsce. Presja na podwyżki płac w najprostszych zawodach (500+), czy właśnie niedziele wolne od handlu, które zmuszą ludzi do odpoczynku i zmian. Ci którzy się tego nie nauczyli będą się musieli nauczyć.
  • Odpowiedz