Wpis z mikrobloga

@UowcaTroli: można się przyzwyczaić.

jak wprowadzono zakaz palenia w lokalach to też wszyscy narzekali

@Thou: tylko zakaz palenia obowiązuje cały czas. Byle gimbus spali fajka na balkonie czy za salą gimnastyczną, a jak ja chcę z kumplami usiąść w spokoju i palić cygaro przez godzinę, czy dwie, to nie mam gdzie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nieocenzurowany88: bo ludzie w Niemczech mają to gdzieś, kiedy wprowadzono kilka lat temu #zakazhandlu. Ja wiem, że tą samą koncepcję mieli Węgry. Ale kiedy coś się robi dobrego lub złego dla naszego kraju to oczywiście wszyscy są oburzeni i wielki ból dupy się rodzi.
  • Odpowiedz
" w UK - we WSZYSTKIE niedziele sklepy są pozamykane. Jedyne co to są organizowane w małych miasteczkach jakieś targowiska i to wszystko."
@Wasz_Pan: Byłeś i widziałeś? Czy może znasz kogoś, kto zna kogoś i ten ktoś był i ponoć widział?
W niedzielę większość supermarketów jest czynna do 16.
A car boot sale, to coś takiego jak niemiecki Flohmarkt. Handlują tam przeważnie używanymi rzeczami.
  • Odpowiedz
@UowcaTroli ale mnie to #!$%@?. Jak mialo wejsc ACTA to wszyscy mało sie nie posrali bo hurr odbieraja wolnosc durr, a przez ostatnie dwa lata ani nie mrukneli, kiedy pisowcy przepchnęli ustawę inwigilacyjną, rejestrację sim, zakaz handlu o takich "pierdołach" jak sadownictwo nie wspominam. Ale #!$%@? tam, mozna sie przyzwyczaic.
  • Odpowiedz