Wpis z mikrobloga

  • 1
@paki82 ja z Wrocławia jestem, z tym że do soboty mnie nie ma na miejscu. Ale wołaj na zbiórkę I jakby w/po weekendzie trzeba było pomóc
  • Odpowiedz
@prosteraczej: A ja się nie zrzucę, bo trzeba chować córkę twardo (pdk) i jak się nauczy, że zgubione rzeczy ot tak zostają odkupione przez randomów z internetu to nie będzie ich nigdy pilnować.
  • Odpowiedz
  • 351
@kamieniarz zauważ, że ten telefon to byl max com, oni produkują najprostsze klasyczne telefony, telefony dla seniorów itp. Dlaczego 10 letnia dziewczynka miała by nie mieć takiego telefonu, żeby matka miała z nią kontakt? Swoją drogą często widzę dzieci w podobnym wieku z nowymi iphonami, samsungami za gruba kasę i wtedy można powiedzieć, że to jest straszne.
  • Odpowiedz
@paki82: a pytałeś mamy co ona na pomysł zbiórki? Bo to może być kluczowa informacja. Nic tak nie wkurza jak pomoc, o którą nikt nie prosił. Może młoda coś gubi regularnie, a ta sytuacja ma ją nauczyć ogarnięcia? Bo podejrzewam, że dla większości rodziców taki telefon to żaden wydatek.
  • Odpowiedz
@dumelosw no maja jakieś proste smartfony, ale głównie stawiają właśnie na klasykę. Jeśli matka podała informacje, że brązowy to najpewniej model MM141.
  • Odpowiedz