Wpis z mikrobloga

@kamieniarz: xD jaki beton. Typie, rozumiem, że Ty z dzieckiem w czasach, kiedy masz taką możliwość nie chciałbyś się skontaktować jeśli wymagałaby tego sytuacja, bo jesteś przeciwny postępowi? Przecież nikt nie chce tutaj iPhone’a X czy innego Galaxy S9, tylko prosty telefon.
  • Odpowiedz
@prosteraczej: Wolaj, tylko dogadaj to z mamą jej najlepiej jeszcze zanim zacznie się zbiórka ;) to co uzbieramy to można kupić telefon, ale taki jakiś bez przesady, najlepiej wytrzymały, bo wiadomo jak to z dziećmi. Jak coś zostanie to albo coś co jej by się przydało (tez do dogadania z mama, bo może być tak, że ma co potrzebuje, a telefon za oszczędności z np. kieszonkowego, bo rodzice chcieli nauczyć
  • Odpowiedz
@prosteraczej: @paki82: bardzo fajny pomysł ze zbiórką :-) ale jeśli już kupować jakiś telefon, to nie wypasiony iphone czy inne xiaomi tylko najzwyklejszy sprawny, antywstrząsowy telefonik. Możliwe, że rodzice nie chcieliby, aby ich córka miała pierdyliard aplikacji i wypasioną komórę.
  • Odpowiedz
  • 3
Ja #!$%@? dziecko ledwo pisać umie a już musi mieć telefon. To jest straszne

@kamieniarz A co nie chciałbyś aby Twoje dziecko mogło w każdej chwili zadzwonić do ciebie albo po pomoc?
  • Odpowiedz
@Nild: Taa, zbiórka. Nauczmy gówniaka, że jak nie szanuje prezentów i swojej własności, to i tak dostanie znowu, super lekcja. Za czasów mojej młodości (a stary nie jestem, niedaleko 30tki od dołu), to bym jeszcze lanie dostał, a nie kasę od nieznajomych na nowy.
  • Odpowiedz