Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki ze mną jest chyba coś nie tak. Nie chce podawać za dużo szczegółów bo sprawa nadal trwa i nie chcę żeby ktoś rozpoznał miasto. Dostałem wczoraj #!$%@? od sebiksów. Złamali mi nos a mojemu koledze ukradli pewne rzeczy. Od razu telefon na 112 i opisałem sprawę. Przyjechali, zapakowali mnie do wozu i ich szukaliśmy. Nie udało się ich znaleźć więc opisałem ich i pojechałem na sor. Jakimś cudem ich znaleźli, naprawdę szacunek do niebieskich za taką determinację. Dostałem telefon, że mam się zjawić na komendzie z samego rana składać zeznania, potem obdukcja i okazanie tych patusów. Rozpoznałem ich bez problemu. I teraz mam straszne wyrzuty sumienia. Goście prawdopodobnie pójdą siedzieć bo mieli zawiasy. Wyszedłem na konfidenta no i zniszczyłem im trochę życie. Zeznawałem w 100% prawdę i nic nie naciągałem a jest mi teraz głupio. Sam pewnie będę miał problemy ze zdrowiem bo cios był naprawdę mocny i wyglądam tragicznie ale ciągle mam w sobie jakieś wyrzuty sumienia. Nigdy nie zapomnę tych twarzy na okazaniu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 50
I teraz mam straszne wyrzuty sumienia.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dobra, zesrałeś się, ale wytrzyj się, zmień gacie i przestań mazać. Volenti non fit iniuria. Jeśli ktoś jest debilem i to nawet dubeltowym(1- wyrok w zawieszeniu, 2- robienie źle komuś gdy 1), to jego sprawa i niech gnije w pierdlu, a nie ludzi zaczepia. Postąpiłeś słusznie. Pomyśl, że te debile nie skrzywdzą innych, a mogliby to zrobić i mogliby być nieuchwytnymi.
@AnonimoweMirkoWyznania no nie, jeśli to nie bait, to...
Przeczytaj 2-3 razy na spokojnie to co napisałeś, spójrz w lustro, dotknij mocno nos i powtórz procedurę z 2-3 razy.
Co było powodem bitki? Czy nie było powodu?
Jeśli byś opuścił, mogli zlać za tydzień kogoś innego. Przy odrobinie nieszczęścia, mogliby zabić. Nie ma nic złego w tym co zrobiłeś. Oni nie szanowali ciebie, więc dlaczego ty miałbyś okazać JAKIKOLWIEK szacunek im?
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlaczego masz wyrzuty sumienia ze odseperowales gangrene od spoleczenstwa? Na moje to by im mogli i lapy poucinac i dac 1000 batow skoro zawiasy ich niczego nie nauczyly. Niepismiennych i niemyslacych patusow nalezy traktowac batem bo inaczej chyba nigdy do lba im sie pewnych rzeczy nie wbije i nie zrozumieja. A jeszcze lepiej takich sterylizowac zeby sie nie rozmanzali jak kroliki bedac ciezarem dla reszty #niepopularnaopinia