Wpis z mikrobloga

@SPGM1903: Lansky niedościgniony wzór tego co powinno być na tym portalu.

Kiedyś ten portal miał rację bytu bo był faktycznym centrum. Przed youtube, facebookiem itp. był miejscem gdzie można było obejrzeć popularne filmy, zdjęcia, ciekawostki ze świata internetów, były uber minigierki gdzie w wiele gram do dziś, a później jakoś to straciło na dynamice i to wcale nie przez moderację. Niestety galeria to głównie #grazynacore, gier już nie ma, filmy
@iskra-piotr: Czekałem na Ciebie Iskier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie udało Ci się, wykop z definicji jest do wrzucania treści zewsząd. Na jm wchodziłem po czyjeś autorskie rzeczy, m.in twoje.
Ale powiedz, pochrzaniło się, społeczność się wykruszyła mocno, a to ona była motorem napędowym tej strony. Przeca ludzie tam wielokroć wchodzili dla komentarzy a nie artów.
@HonyszkeKojok:

wykop z definicji jest do wrzucania treści zewsząd.


Joe Monster z definicji jest do wrzucania treści zewsząd. Powstał do agregowania śmiesznych maili, które wysyłało się sobie w pracy. Rzeczy autorskie to tylko mały dodatek. JM jest więc najstarszym w polskim internecie agregatorem treści. Nigdy nie było inaczej. :)

Na jm wchodziłem po czyjeś autorskie rzeczy, m.in twoje.


Autorskie treści pojawiły się dopiero parę lat temu, wcześniej były naprawdę sporadyczne, więc
@HonyszkeKojok: Największe tamtejsze gwiazdy siedzą tam do dzisiaj i jak kiedyś to właśnie było miejsce gdzie można było zobaczyć nieco dojrzałości i oczytania, gdzie poważni ludzie wrzucali celne riposty i przemyślenia, tak dzisiaj są to same janusze i dorośli ludzie z mentalnością dzieci, gdzie wszelkie nieszablonowe myślenie czy wyłamanie się ze schematów jest minusowane bez słowa, największe riposty na poziomie gimnazjum "chyba ty" cieszą się największą popularnością, a tematy, które aż
@iskra-piotr: o, przepraszam, moje ulubione rodzynki z wykładowców czy między nami a kobietami, a już w ogóle wspomniany Lansky to nie były treści zewsząd :)

Po za tym jesteś nieobiektywny bo tobie płaco i sprzedajesz arty pod reklamy lel
@HonyszkeKojok: "między nami a kobietami" - zbiór dowcipów zewsząd. "Rodzynki z wykładów" - zbiór historyjek zewsząd. Lansky - no tutaj jest rodzynek, ale Lansky to 24 arty 13 lat temu. W czasie, kiedy publikował, na portal weszły przeszło 3 tysiące innych artykułów, więc to był wybryk zupełnie marginalny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)