Wpis z mikrobloga

@bongo15 kiedyś jadłam to i jednocześnie wisialam do góry nogami na trzepaku. Przez jakiś czas miałam uraz, ale teraz na sam widok leci mi ślinka, mimo tego, że to sam cukier :D.
@bongo15: miałem taki okres w swoim życiu, że kupowałem to co drugi dzień. Ale nie w tej śmiesznej mikro tubce tylko w puszce.
I nie kupowałem co drugi dzień dlatego, że zjedzenie zajmowało mi tyle czasu. Pochłaniałem to w 30 min, po prostu starałem się dozować sobie tą przyjemność i nie jeść codziennie :p
Pobierz
źródło: comment_mYVvj2oBlfVC7HrSJlLdWJa4JCKAIk2U.jpg
@bongo15: Nie wyobrażam sobie życia bez mleka w tubie. Gostyńskie albo to biedronkowe z kotkiem. Gorzka herbata na popitę i coś do czytania - uwielbiam. Ostatnio pożerałam tubkę dziennie i trzeba było zejść na ziemię z tą fazą. Z moim kumplem mieliśmy taką małą tradycję, że jak wpadałam do niego na parę dni do Łodzi, to pucha gostyńskiego szła na gaz i potem taki cieplutki karmel wyżeraliśmy łyżka po łyżce.
@prze_galant: Sądząc po komentarzu ty już się zesraleś bo to jedyny sposób, żebyś mógł wydalić z siebie zawartość swojej głowy. Tylko nie wiem czy to myślowa biegunka, czy może jednak z wielkim wysiłkiem wyciśnięte myślowe zatwardzenie.
@bongo15 TYLKO ZIELONE !!!!!
Reszta jest do dupy.

Kiedy idę do sklepu po pieczywo,jedzenie,picie zawsze przejdę obok TEGO regału,TEJ półki...i wezmę ją...Tubka mleka z zawartością całego cukru w azji...jedynie za 3,09zł ( ͡ ͜ʖ ͡)