Wpis z mikrobloga

Przeczytałem sobie to AMA o świadomych snach i od razu przypomniało mi się, jak gdzieś 10 lat temu próbowałem się w to bawić. Nie wydaje mi się, żeby udało mi się osiągnąć wtedy świadomy sen, a same próby wywołania go też się raczej ciągnęły więc o temacie zapomniałem. Miałem gdzieś zapisanych 20 snów, przy czym niektóre bardzo szczegółowe bo na kilkanaście zdań. Tak więc Mireczki, ile czasu wam zajęło osiągnięcie pierwszego świadomego snu? Może niepotrzebnie wtedy się zniechęciłem, a może po prostu się ciągnęło i uznałem, że i tak dupa z tego będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#swiadomysen #ld #pytanie
  • 4
@Onii-chan-san_Senpai: Pewnie farta miałem bo technika była spoko dla mnie, jak dobrze pamiętam to trochę autosugestii, spisywanie snów po wstaniu rano i robienie dużo losowych testów rzeczywistości podczas dnia bym mógł sobie wyrobić nawyk i we śnie zrobić taki test ;d. No i w wolnych dniach sen okolo 4 godziny+30 minut rozbudzenia i znowu sen w fazie REM. Ale to dawno było wiec moglem cos pokrecic. Zawołam @swiadomysen bo on się