Wpis z mikrobloga

Szanuję w opór kierowców, którzy widząc motocykl w lusterku zjeżdżają do krawężnika. Czy to podczas stania w korku, czy podczas jazdy. Mimo, że i tak nie muszą, bo nie zjadą na tyle aby przejechać obok nich nie wjeżdżając na pasy przecinające/przeciwny pas, więc i tak podczas jazdy wyprzedzenie zależne jest od tego czy naprzeciw jedzie samochód. Piąteczka!

#motoryzacja #motocykle
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wnocy Jeżdżę po Wawie 10 lat i kiedyś było znacznie gorzej. Jakieś złośliwe mendy potrafiły zajechać specjalnie. Dziś już się z tym nie spotykam.

Ale w tym sezonie też niechętnie ludzie robią mi miejsce w korku, nie wiem czy to kwestia tego, że jeszcze się nie obudzili po zimie, czy tego że przesiadłem się na 125 i jestem traktowany bardziej jak dostawca pizzy albo rowerzysta :d
  • Odpowiedz
i jeszcze jedno - czasem trafia się kumaty i podziękuje a większość (głównie wsioki ) ma to w dupie


@sailor_73: tu nie chodzi o "ma to w dupie" tylko czasami nie można akurat oderwać rąk od kierownicy a awaryjnych nie posiada przeważająca większość motocykli (ja mam kilka i żaden nie ma, co więcej nigdy w żadnym nie miałem - bezsens).
  • Odpowiedz