Wpis z mikrobloga

432700,65 - 25,68 = 432674,97

Ach, nareszcie jakaś przyjemność! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem zamiar pobiegać wczoraj, ale nijak nie było kiedy - prace ogrodowe zajęły prawie 4h zamiast zakładanej godziny, potem jeszcze dwie godziny z hakiem na odkurzanie... i stwierdziłem że nie mam już sił ani nie mam ochoty biegać nocą. Trzeba było nastawić się na niedzielę rano...
... i udało się () Kot zajojczał o 5:20, po chwili budzik potwierdził że to już ten moment. Szybko się zebrałem i o 5:40 wyruszyłem na powitanie dnia - olewając smog powyżej normy zostawiłem w domu maskę, bo kurde to miała być przyjemność a nie męka! Zresztą plan był mocno plenerowy - praktycznie 90> przez podkrakowskie wsie - więc i tak raczej czyste powietrze. Naturalnie krótkie ciuchy - długie poczekają conajmniej do listopada ( ͡º ͜ʖ͡º)

Powitanie dnia wyszło idealnie - piękne widoki przy przyjemnym truchcie. Nawet tempo wyszło znośne jak na ten dystans i ilość przewyższeń...
To już ostatni dłuższy trening przed #cracoviamaraton - od teraz już grzeczne nastki w spokojnym tempie.

Miłej niedzieli!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
enron - 432700,65 - 25,68 = 432674,97

Ach, nareszcie jakaś przyjemność! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...

źródło: comment_8rnQhfWu8gvsCLpALf8n53hfnnOi4d3W.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enron: z jakim zegarkiem biegasz?


@GlenPL: póki co z żadnym - telefon + runkeeper. Ale powoli się przełamuję i ostrzę sobie pazury na Garmin Fenix 5 - jedyny sensowny smartwatch, a że przy okazji dobry zegarek biegowy to w sumie win-win. Tylko trochę złota trzeba uzbierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: Oo, w jakiej strefie startujesz? :)


@fiszasty: nie wiem właśnie, z moją formą kiepściutko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze pół roku temu bym celował w 3:30, teraz myślę że ustawię się w 3:45 żeby się bez sensu nie zajechać. No chyba że jakiś cud się stanie, ale raczej wątpię. Muszę póki co spotkać się z fizjo, bo od paru tygodni bolą mnie kolana
  • Odpowiedz
@enron: a to jaka opaska do mierzenia pulsu? na ant+?


@GlenPL: puslometr z tchibo, zwykły na BT. Chyba po prostu bateria na wykończeniu, wtedy zaczyna świrować (drugi przypadek to gdy już mocno zużyty jest "biustonosz", być może jest przerywany kontakt z elektrodami). Na najbliższe biegi zacznę od wymiany baterii i zobaczymy.
  • Odpowiedz