Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #bekazgrubasow

Głupie grube baby po 40-50 chodzą raz w tygodniu na fitness czy inną gimnastyką. Zapisały się z zamiarem ruszenia dupy, schudnięcia i ewentualnej poprawy sylwetki. Jak to wygląda naprawdę?

Po zajęciach idą na kebaba, pizzę, piwko, również w pozostałe dni więcej jedzą i piją przez co w konsekwencji tyją, bo myślą że spalą to na fitnessie.

W sumie nie wiem nawet czy się z tego śmiać czy płakać? Nie cieszy mnie czyjaś nieskończona głupota, która kończy się pogorszeniem zdrowia.
rbk17 - #bekazpodludzi #bekazgrubasow

Głupie grube baby po 40-50 chodzą raz w tygo...

źródło: comment_fLA8wWYz0QKdGD8MsM5wKVvh2pgIhOYE.jpg

Pobierz
  • 49
@rbk17: ale to już nie można krytykować? Często dopóki ktoś nie uświadomi nam idiotycznego zachowania je powielamy. Chociaż w tym przypadku kijem Wisły leniwych dup nie zawrócisz. Możesz spróbować jedynie uświadomić bliskie Ci osoby które tak robią. Krok pierwszy, dobry dietetyk i wsparcie rodziny.
@rbk17: Sam ruch też jest ważny przecież, to że ktoś lubi #!$%@?ć to ok, pewnie nie schudnie ale jak bedzie ćwiczył to nie przytyje i do tego się porusza.
Zauważ, że sam sobie dorysowałeś w głowie, że zapisały się żeby schudnąć. Może zapisały się z nudów, żeby nie siedzieć przed telewizorem, dla towarzystwa? #!$%@? się na to co sam sobie wymyśliłeś xD
@rbk17: Ogólnie w społeczeństwie jest chyba słaba świadomość na temat aktywności fizycznej. Przykładowo trening siłowy jest niezbędny do podtrzymania siły w starszym wieku, ale spróbujcie przekonać matkę do pompek.
@rbk17:

hmmm - mogę pisać co mi się rzewnie podoba


Można pisać, że umięśniony jest umięśniony albo że ładny jest ładny ALE jak napiszesz, że gruby jest gruby nagle wszystkim #!$%@? i jest to już mowa nienawiści XD ¯\_(ツ)_/¯