Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #bekazgrubasow

Głupie grube baby po 40-50 chodzą raz w tygodniu na fitness czy inną gimnastyką. Zapisały się z zamiarem ruszenia d--y, schudnięcia i ewentualnej poprawy sylwetki. Jak to wygląda naprawdę?

Po zajęciach idą na kebaba, pizzę, piwko, również w pozostałe dni więcej jedzą i piją przez co w konsekwencji tyją, bo myślą że spalą to na fitnessie.

W sumie nie wiem nawet czy się z tego śmiać czy płakać? Nie cieszy mnie czyjaś nieskończona głupota, która kończy się pogorszeniem zdrowia.
rbk17 - #bekazpodludzi #bekazgrubasow

Głupie grube baby po 40-50 chodzą raz w tygo...

źródło: comment_fLA8wWYz0QKdGD8MsM5wKVvh2pgIhOYE.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rbk17: Widać, że sam nie trenujesz.
Starsze osoby u mnie na siłowni chodzą nie dlatego, żeby schudnąć, tylko dlatego żeby zażyć chociaż troszkę ruchu.
A założę się, że dziadki po 50-60 lat z mojej siłowni mają lepsze gainsy niż Ty.
  • Odpowiedz
mogę pisać co mi się rzewnie podoba


@rbk17: Mogę wyrazić opinię o twoim oczytaniu i znajomości ojczystego języka? Ręczę, że czytanie twoich wypocin sprawia postronnym znacznie więcej dyskomfortu, niż to, że jakas pani zje sobie pizzę i popije piwem. ;3
  • Odpowiedz
@ChirrutImve: to problem całego społeczeństwa, bo takie babska od otyłości mają potem r--------l organizmu i trzeba je leczyć na koszt państwa, a lekarz to dla nich oczywiście cham i prostak, bo mówi, że schudnąć trzeba. Tyczy się to oczywiście również facetów.
  • Odpowiedz
@rbk17: Swoją drogą natknąłem się ostatnio na badania, które potwierdzają tezę, że wysiłek fizyczny sam w sobie nie wpływa w żaden sposób na chudnięcie. Ani się obejrzymy, a wrócimy do czasów diet zamiast siłki i joggingu.
  • Odpowiedz
Widać, że sam nie trenujesz.


@Twinkle: no 30 km biegi, 100 km trasy rowerowe, morsowanie, gimnastyka to "nic" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja się naprawdę tym nie przejmuję tylko zauważam problem.
  • Odpowiedz
@anczej_bulwa: No to chyba logiczne :D Można schudnąć na samej diecie redukcyjnej bez wysiłku fizycznego, ale nie schudnie się na samych ćwiczeniach bez diety. Co najwyżej utrzyma się wagę i poprawi ogólną kondycję, ewentualnie trochę ujędrni ciało, ale to wtedy, gdy się syfu nie będzie jadło. Niektóre moje koleżanki często jojczyły, że ćwiczą i nie mogą schudnąć, ale jedzeniem się nie przejmowały, tylko jadły co popadnie, często w nadmiarze. I
  • Odpowiedz
@runnerrunner: rzecz jasna to ich sprawa, że tak robią i tylko jest gorzej. Problem jest w rozpoczęciu czegoś i zatrzymaniu tego w pewnym punkcie. Prawdziwa walka o zdrowie i sylwetkę odbywa się w samotności. Jakbym mógł to bym sobie w domu wydzielił specjalny pokój gimnastyczny, wtedy tylko wchodzę i wszystko jest gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale że co? Ty je śledzisz po tych zajęciach fitness, że wiesz gdzie i kiedy tego kebaba w---------ą? XD


@PlazowyChlopak: nie to informacje od niektórych z nich, czyli same się podpie**alają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@T34-85: nowy wykopek żali się czym go zanudzam? A poza tym mogłeś nie odpowiadać na ten temat tylko przejść do kolejnego. Jakbym ja miał odpowiadać na każdy wpis, który mnie nudzi, że mnie nudzi to by mi doby na to nie starczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz