Wpis z mikrobloga

Jade w poniedziałek do US z drukiem i wyciągiem transakcji za 2018.
Podejdę do okienka i poproszę Panią urzędnik o pomoc w wyegzekwowaniu 1% PCC, jeśli nie będzie mi wstanie pomóc to robię taką wiję i rzucam #!$%@?, że ją stamtąd wyp...lą. Bo skoro od nas wymaga się w terminie 14 dni rozliczyć krypto to każdy w US musi umieć to zrobić! A wiem, że banda tych debili tam nawet nie wie co to kryptowaluty.
A skoro nie potrafią tego sami policzyć lub wskazać od jakiej zależności mam odciąć 1% to co, mam go nie płacić rozumiem?

Interpretacje napisane na kolanie żeby nas zgnoić nie mając nawet przeszkolonych ludzi. Taki wał.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 49
  • Odpowiedz
@lronman: Urzędników oczywiście należy gnoić za sam fakt bycia urzędnikiem, jednak nie mają oni żadnego obowiązku wiedzieć jak rozliczać różne podatki. Gdyby to potrafili i widzieli, nie byliby urzędnikami.
Tak jak nie chodzi się leczyć do fryzjera, tak nie pyta się o podatki urzędników, więc jedyne co chcesz zrobić to imbę.
  • Odpowiedz
@lronman: imba będzie jak z uśmiechem Ci powie co i jak masz wypełnić dodając informację że masz przeprosić US i wyrazić czynny żal.
:P
Trafiają się takie i takie, ale jak wypełnić druk to będzie raczej wiedziała jak tylko powiesz hasło giełda i sprzedaż kupno i PCC bo to jednak normalna templatka jak każda inna...
  • Odpowiedz
@lronman: może byś cwaniaku pojechał do ministerstwa finansów a nie był mądry w urzędzie przed boga ducha winną kobietą która nic nie może za to ze jej szef jest debilem i każe egzekwować coś o czym ona nie ma pojęcia i nawet jej interpretacji nie wysłał.
  • Odpowiedz
poproszę Panią urzędnik o pomoc w wyegzekwowaniu 1% PCC, jeśli nie będzie mi wstanie pomóc to robię taką wiję i rzucam #!$%@?, że ją stamtąd wyp...lą


@lronman: ona nie jest niczemu winna ziomek, jej daj spokój. Ma wystarczająco stresu w życiu.
#!$%@? się do rządu.
  • Odpowiedz