Wpis z mikrobloga

Jade w poniedziałek do US z drukiem i wyciągiem transakcji za 2018.
Podejdę do okienka i poproszę Panią urzędnik o pomoc w wyegzekwowaniu 1% PCC, jeśli nie będzie mi wstanie pomóc to robię taką wiję i rzucam #!$%@?, że ją stamtąd wyp...lą. Bo skoro od nas wymaga się w terminie 14 dni rozliczyć krypto to każdy w US musi umieć to zrobić! A wiem, że banda tych debili tam nawet nie wie co to kryptowaluty.
A skoro nie potrafią tego sami policzyć lub wskazać od jakiej zależności mam odciąć 1% to co, mam go nie płacić rozumiem?

Interpretacje napisane na kolanie żeby nas zgnoić nie mając nawet przeszkolonych ludzi. Taki wał.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
@Spahis może Pani z urzędu też się #!$%@? do rządu? Zapewne nie przygotowali swoich pracowników do egzekwowania prawa jakie uchwalili. Wiec Pani z okienka jako część tej machiny państwowej powinna już wczoraj udać się do szefowej i powiedzieć że może być inba od poniedziałku.

Ale one mają to raczej w nosie, bo tak ich wychowują inne Grażyny z US...
  • Odpowiedz
Podejdę do okienka i poproszę Panią urzędnik o pomoc w wyegzekwowaniu 1% PCC, jeśli nie będzie mi wstanie pomóc to robię taką wiję i rzucam #!$%@?, że ją stamtąd wyp...lą


@lronman: Co ci pani z okienka winna? Podbijaj do naczelnika US, bo to on jest bezpośrednim przedłużeniem ręki ministra finansów.
  • Odpowiedz
@Ciuliczek a co to ma do rzeczy? Koleś atakuje instytucje, a dla babeczki pieprzonyn obowiązkiem jest orientować się w branży i umieć obchodzić z klientem w danym temacie.
  • Odpowiedz
@lronman nie dziwię się, że jesteś wkurzony, ale wyżywanie się na boguducha winnej kobiecie w okienku nic nikomu nie da. To nie jej wina, że w tym temacie jest burdel, że różne rzeczy można w różny sposób zrozumieć i zinterpretować. Robiąc jej imbę nic nie zmienisz, tylko popsujesz dzień (czy próbując doprowadzić do "że ją stamtąd wyp...lą" o wiele więcej niż dzień) osobie, która pewnie sama wkurza się na to, że
  • Odpowiedz
Jeśli głosowała na PiS, to jak najbardziej jej wina


@o_40855: Jak chcesz dowiedzieć się, że ten urzędnik np. głosował na PiS? Z twarzy to wyczytasz?
K$%6a, jest naczelnik urzędu skarbowego - do niego się idzie robić awantury jako, że to ta osoba jest z nadania ministra finansów i podlega mu na tym stanowisku

Naczelnik urzędu skarbowego powoływany jest przez ministra właściwego do spraw finansów publicznych i wykonuje zadania przy pomocy kierowanego przez siebie
  • Odpowiedz
wiem, że banda tych debili tam nawet nie wie co to kryptowaluty.


@lronman: A co ci zawiniła obsługa w US? Z samej góry powinni dostać dyrektywy jak postępować w sprawie krypto itp. ale założę się że sam dyrektor urzędu o czymś takim nie słyszał bo we Warszawie tak powiedzieli i mają to w dupie. To nie pani z US cię rucha tylko ministerstwo.
  • Odpowiedz
@lronman: > Podejdę do okienka i poproszę Panią urzędnik o pomoc w wyegzekwowaniu 1% PCC, jeśli nie będzie mi wstanie pomóc to robię taką wiję i rzucam #!$%@?, że ją stamtąd wyp...lą

Po urzędniku to spłynie jak po kaczce, a jak będziesz krzyczał, to dowiesz się, że "egzekwowanie" (ten wyraz w tym kontekście nie ma sensu w twoim zdaniu) nie należy do jego obowiązków służbowych i że możesz sobie zadzwonić
  • Odpowiedz
@puexam o co chodzi z tym czynnym żalem?

Jakoś czas temu znajoma poprawiała pita, który był źle wypełniony, ale na niekorzyść podatnika czyli to US powinien dać kasę, a faktycznie podatnik ją przelał.

Poprawiła i wyszło do zwrotu parę stówek no i w uzasadnieniu korekty wpisała właśnie coś o tym czynnym żalu. Ja mówię WTF, nic takiego nie wysyłamy, to US wisiał kasę i przez kilka lat nie napomknął, że tak
  • Odpowiedz
@lronman: prowadzę własną firmę i kiedyś specjalnie byłem zapytać o jedną sprawę, bo księgową w tamtym czasie miałem taką sobie, a potrzebowałem rady na szybko. Usłyszałem: "my tu nie jesteśmy od pomagania, proszę księgowej pytać, jak księgowa zrobi, tak będzie dobrze". Patologia...
  • Odpowiedz