Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koniec.. 2,5 roku związku, narzeczeństwa.. I zostałam rzucona. Przez jedną wiadomość tekstową. Jedyny facet którego kiedykolwiek pokochałam prawdziwie i zaufałam, tak po prostu to skończył. Wszystkie plany.. Zniszczył moją przyszłość i przeszłość pozostawiając po sobie pustke. Ostatnie 2,5 roku poświęciłam na myśli i plany o emigracji i wszystko sie poszło #!$%@?ć.. Czyje że straiłam sens życia. Egzystuje jako pusta skorupa, źle sypiam, wmuszam w siebie jedzenie 2 razy dziennie, aby udawać że jest ok.. Nie dostałam żadnego wytłumaczenia dlaczego. "powodem" był pretekst że niby ostatnio się częściej kłocilismy: mamy własne stresujace sytuacje w życiu i tak, łatwiej się irytować gdy sie jest zestresowanym. Ale on uznał że najlepiej bedzie zerwac. Uciec od problemu pisząc wiadomość tekstowa, gdzie 5 dni wcześniej powiedział mi jeszcze prosto w oczy że mnie kocha.. Cały zwiazek na ktory poświęciłam 2,5 roku życia przepadł.. Straciłam tyle czasu.. Jestem w tyle z życiem w porownaniu z moimi rówieśnikami (lvl 26 here, więc i młoda juz tez nie jestem). Zostałam z niczym.

#zwiazki #depresja #zalesie #tfwnogf #logikaniebieskichpaskow #rozowypasek #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 93