Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koniec.. 2,5 roku związku, narzeczeństwa.. I zostałam rzucona. Przez jedną wiadomość tekstową. Jedyny facet którego kiedykolwiek pokochałam prawdziwie i zaufałam, tak po prostu to skończył. Wszystkie plany.. Zniszczył moją przyszłość i przeszłość pozostawiając po sobie pustke. Ostatnie 2,5 roku poświęciłam na myśli i plany o emigracji i wszystko sie poszło j---ć.. Czyje że straiłam sens życia. Egzystuje jako pusta skorupa, źle sypiam, wmuszam w siebie jedzenie 2 razy dziennie, aby udawać że jest ok.. Nie dostałam żadnego wytłumaczenia dlaczego. "powodem" był pretekst że niby ostatnio się częściej kłocilismy: mamy własne stresujace sytuacje w życiu i tak, łatwiej się irytować gdy sie jest zestresowanym. Ale on uznał że najlepiej bedzie zerwac. Uciec od problemu pisząc wiadomość tekstowa, gdzie 5 dni wcześniej powiedział mi jeszcze prosto w oczy że mnie kocha.. Cały zwiazek na ktory poświęciłam 2,5 roku życia przepadł.. Straciłam tyle czasu.. Jestem w tyle z życiem w porownaniu z moimi rówieśnikami (lvl 26 here, więc i młoda juz tez nie jestem). Zostałam z niczym.

#zwiazki #depresja #zalesie #tfwnogf #logikaniebieskichpaskow #rozowypasek #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

btw, nie moge edytowac ale moim zdaniem @djapko dobrze pisze - co innego zmarnować 2,5 roku jak masz 30 lat, a co innego jak masz 20, skutki tego przy 20'ce są nieporównywalnie większe, przynajmniej moim zdaniem.
  • Odpowiedz
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: te "stresy w pracy" to było z jego strony, ja niestety ale mam depresje a to jeszcze bardziej mnie dobiło i obniżyło poczucie własnej wartości. A teraz dodatkowo zostałam rzucana w taki sposób...
@buking: jak sobie pomyśle ile mogłam zrobić gdyby nie ten związek.. gdyby nie wspólne plany na przyszłość i cóż podporządkowywanie teraźniejszości tym planom.. (wybór pracy, znajomości, aktywności przez ten okres..) 2,5 roku
  • Odpowiedz
Straciłam tyle czasu.. Jestem w tyle z życiem w porownaniu z moimi rówieśnikami (lvl 26 here, więc i młoda juz tez nie jestem). Zostałam z niczym.


Ja rozumiem, ze cierpisz i Cię to boli, ale Ty to trakotwałaś jako swego rodzaju pomysł na siebie/inwestycję/cel zycia czy miłość? Nikt nie nada niestety sensu Twojemu zyciu, tylko Ty mozesz to zrobić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale jesteście żałośni wszyscy XDDDD jakby jakiś piwniczak p-------l ze mu smutno bo żadna laska nie przyjdzie do niego błagać na kolanach zeby z nią był to się klepiecie po swoim s----------u XDDD ale jak łasce jest smutno bo ja ktoś chamsko i bez serca olał to oczywiście jej wina XD zal mi jakiejkolwiek osoby która musi z wami obcować, z bogiem XDDD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że bardziej boli utrata czasu, niż typka, ale potraktuj to tak, że nie straciłaś znacznie więcej.
No bo w końcu jeśli teraz sobie odszedł z jakiegoś wcale istotnego powodu, to pytanie czy to rzeczywiście było "to" i jak postąpiłby w przyszłości.
Uszy do góry i pomyśl, że nigdy nie jest tak źle, by nie mogło być gorzej. Na pewno znajdziesz sobie kogoś fajnego ;)
  • Odpowiedz
Ja p------e jak typ by napisał to samo to wszyscy niebiescy tacy kochani pocieszają a jak dziewczyna to KARYNA i w ogóle to dobrze jej tak xD jesteście p------i. Przegrywy sobie próbują ulżyć obrażając jakąś przypadkową zranioną laskę. Powodzenia dalej w wychodzeniu ze s----------a stulejki, ale coś takiego chyba w niczym nie pomoże xddd
  • Odpowiedz
jesteś jeszcze bardzo młoda, znajdziesz wartosciowego faceta i będziesz szczęśliwa! Powodzenia i głowa do góry()

@fizimiz: 26 lat i bardzo młoda XDD Pewnie sobie kogoś znajdzie, ale najlepsze towary na rynku już dawno są przebrane, teraz ma szanse na jakiegoś beciarza / stulejarza / k-------a - do wyboru do koloru ¯\_(ツ)_/¯
@kamyczeq: jak już pijesz do mnie to wołaj, szkoda szczempić
  • Odpowiedz
tym że zwróciłam mu uwagę by pisał moje imię z dużej litery (nagminnie pisał z małej..)

@AnonimoweMirkoWyznania: Że k---a co? Z kim ty byłaś z mentalnym 10 latkiem czy ki hui? Czy zwykly sebix? Jak on to tłumaczył?
  • Odpowiedz