Wpis z mikrobloga

W sumie słabo że nie rucham, ale poza tym czuję się w miarę spełniony, a siłownia i taniec to najlepsze co mnie w życiu spotkalo. Myślę że nie warto starać się na siłę o ruchanie, tyle lat wytrzymałem to kolejne kilka nie zrobi mi różnicy, a masurbacja mi całkowicie wystarczy.Poza tym widząc jakie kobiety są #!$%@? i jakie krzywe akcje na boku #!$%@? , to nie mam czego żałować xD Tylko współczuć Mirkom którzy #!$%@? się w toksyczne związki lub alimenty na pół zycia #przegryw #wygryw #wychodzezprzegrywu #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #feels #tfwnogf #oswiadczenie #tinder #badoo
  • 21
Myślę że nie warto starać się na siłę o ruchanie

@Przegrywstulejarz: warto, ale nie za wszelką cenę


masurbacja mi całkowicie wystarczy.

@Przegrywstulejarz: na dłuższą metę wątpię ale jeżeli tak jest to gratulacje


widząc jakie kobiety są #!$%@? i jakie krzywe akcje na boku #!$%@? , to nie mam czego żałować xD Tylko współczuć Mirkom

@Przegrywstulejarz: skąd możesz wiedzieć co #!$%@?ą kobiety jeżeli nie masz z nimi do czynienia? To
Poza tym widząc jakie kobiety są #!$%@? i jakie krzywe akcje na boku #!$%@?


@Przegrywstulejarz: nie wszystkie.
Ja mam nie wielką wiedze, na ten temat, bo nie lubie pletek ani nie jestem ciekawski. Ale jak widzę poglądy współczesnych ludzi (czyli też kobiet), to 90% jest ze mną mocno niekompatybilna.
@Przegrywstulejarz: jeśli bierzesz wiedzę o życiu z wykopu to jesteś sam sobie winny że jesteś stulejarzem

@neilran: tak. skąd bierzesz wiedzę o poglądach współczesnych ludzi i kobiet jak napisałeś?
bo na wykopie i innych internetach siedzą bardzo specyficzni ludzie. W pracy zanim zapytasz kto zna wykop możesz od razu wytypować ludzi którzy powiedzą że nie. Poza nimi możesz też w 200% wytypować ludzi którzy znają tagi #przegryw #stulejacontent etc. są
@MieszkoPierszy: no masz racje, to prawda że internet troche zakłamuje rzeczywistość, gdy się człowiek nim zbytnio sugeruje.
Dlatego też powiedziałem 90% a nie 99% jest ze mną niekompatybilna.
Na wypok jest mocne odchylenie w stronę liberalizmu, ale ogólnie to dominujący nurt w społeczeństwie. Wolność i rozum bez autorytetów, dlatego ludzi wyznających poglądy stricte katolickie jest nie wiele.
@neilran: Nie chce tu mieszać religii ani politycznych preferencji jak ty to zrobiłeś. Sam obraz zachowań społecznych (bo o tym rozmawiamy) na wykopie nie pokrywa się w 90% ze społeczeństwem, nie pokrywa się nawet w 10% ani nawet w 1%
Smutne jest to że ktoś może w jakimkolwiek stopniu kierować się w swoim życiu wiedzą o ludzkich zachowaniach z internetu.

@Przegrywstulejarz
@MieszkoPierszy: Masz rację, że ludzie "z poza wykopu" zachowują się całkiem inaczej. Tutaj jest najazd na divy, w normalnym świecie wielu facetów było/chce spróbować, a dziewczyny nic do tego nie mają. Dzięki pójściu na divy i liczne kontakty społeczne przed tym doceniłem po latach bycie narcystycznym schizoidem, to wygrana na loterii genetycznej, a według normików to przegryw i powinniem się leczyć xD
Dzięki pójściu na divy i liczne kontakty społeczne przed tym doceniłem po latach bycie narcystycznym schizoidem, to wygrana na loterii genetycznej, a według normików to przegryw i powinniem się leczyć xD


@syndiabla: What? nieprawda.
Według przegrywów jest to przegryw.
Według innych przegrywów jest to wygrana na jakiejś loterii.
Według normików nie jest to ani wygryw ani przegryw - normików nie obchodzi czy chodzisz na dziwki czy nie ani nic związanego z
@MieszkoPierszy:

Według normików nie jest to ani wygryw ani przegryw - normików nie obchodzi czy chodzisz na dziwki czy nie ani nic związanego z twoim życiem, mają własne życie, rób sobie co tam chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No właśnie, ale nie na wykopie - tu normiki do wszystkiego "co nie normickie" muszą się #!$%@?ć, że to przegryw xD

ale docenianie własnej choroby psychicznej w postaci zaburzeń
@syndiabla:

No właśnie, ale nie na wykopie - tu normiki do wszystkiego "co nie normickie" muszą się #!$%@?ć, że to przegryw xD


nieprawda, to przegrywy sami siebie i innych opisują jako przegryw i #!$%@?, nie widziałem żeby jakiś normik tak mówił o kimś jezeli ten ktoś sam siebie tak nie opisał a obserwuje te tagi od dawna

Mam nie doceniać tego, że mam kompletnie #!$%@? na innych, nie odczuwam większych emocji
@MieszkoPierszy:

nieprawda, to przegrywy sami siebie i innych opisują jako przegryw i #!$%@?, nie widziałem żeby jakiś normik tak mówił o kimś jezeli ten ktoś sam siebie tak nie opisał a obserwuje te tagi od dawna


W realnym świecie owszem - słowo przegryw słyszałem z ust normików na temat tylko jednego SKRAJNEGO przypadku, na wykopie jest to notoryczne. Dlatego wyżej przyznałem Ci rację - wykop, a normalne społeczeństwo to całkiem co
@syndiabla: używam słowa "#!$%@?" w takiej definicji jak przegrywy używają. Właśnie na wykopie ludzie nazywają siebie przegrywami i innych przy okazji. Przegrywy mówią że jak masz mniej niż 185cm to jesteś gównem, jak masz krzywy ryj to jesteś zerem i że każda kobieta będzie na ciebie pluć na ulicy etc.

próbujesz pchać tezę że niby normiki tępią przegrywów i nazywają ich przegrywami a tak nie jest, mamy w dupie to co
Większość na tym tagu to obecnie trolle, ewentualnie przypadki, które nigdy nie miały jakiejkolwiek relacji z ludźmi i budują sobie fałszywe wyobrażenia na temat związków


@syndiabla: Na temat związków oraz jakiegoś niesamowitego wygrywu jakim jest byciem normikiem.
@MieszkoPierszy:

próbujesz pchać tezę że niby normiki tępią przegrywów i nazywają ich przegrywami a tak nie jest, mamy w dupie to co tam sobie robicie


Mówię, że na wykopie, nie w normalnym świecie.

Przegrywy mówią że jak masz mniej niż 185cm to jesteś gównem, jak masz krzywy ryj to jesteś zerem i że każda kobieta będzie na ciebie pluć na ulicy etc.


To nie "przegrywy" tylko trolle. Ten tag jest #!$%@?
@syndiabla: Cały czas tłumaczę - ani na wykopie ani w normalnym świecie nikt poza przegrywami nie tępi i nie obraża przegrywów ani nie nazywa ich przegrywami. Sami siebie tępią.

Troli jest dużo ale ciężko uwierzyć że ludzie co płaczą nad swoim losem od kilkunastu miesięcy trollują
To nie "przegrywy" tylko trolle. Ten tag jest #!$%@? trollami próbującymi imitować synabozego. Pamiętam jak kiedyś dało się tu prowadzić całkiem rzeczowe dyskusje nie raz przechodzące na priv, teraz 90% postów to "mam zakola i 184,9cm, jestem śmieciem", a ludziom chce się na to odpowiadać xD


@syndiabla: To albo uznawanie wszystkiego za zarzutkę.