Wpis z mikrobloga

Zostawiła mnie dzisiaj rano, przez Messenger. Byliśmy razem 4 lata, oświadczyłem się, powiedziała "tak", mieszkaliśmy razem, jeszcze przedwczoraj spaliśmy ze sobą, w nocy miałem zmianę pracowniczą a ona się spakowała i wyprowadziła. Jestem załamany i po prostu nie wiem co zrobić. Nie mówiła, że jest jej źle... Błagam, pocieszcie mnie w sylwestra, bo nie wiem co dalej...

#vejt #sylwester #sylwesterzwykopem #logikarozowychpaskow #zdrada #rozowepaski #p0lka
kazimierz-wardecki - Zostawiła mnie dzisiaj rano, przez Messenger. Byliśmy razem 4 la...

źródło: screenshot

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@kazimierz-wardecki: Szukaj pozytywów. Masz dzieci, kredyt i taki numer by ci wyeunęła.
Dziękuj Bogu, że teraz. Pewnie ją idealizujesz, a to się okazała oszustka i zdradliwa bestia.
Siłka, rower, bieganie żeby ostudzić emocje i do ludzi, żeby czas zagoił rany.
Trzymaj się.
Szukaj Azjatki.
  • Odpowiedz
Błagam, pocieszcie mnie w sylwestra


@kazimierz-wardecki: pocieszające, że nie zdążyliście się pobrać ani spłodzić potomstwa. Odeszła do innego, jeśli rzeczywiście nie dawała znaków że jest źle, to machnij na nią ręką. Co dalej? Życie. Popłacz jak pomoże, wyżal się przyjaciołom i ruszaj w kolejny rok. Tylko się nie upijaj z tej "okazji" - łatwo się przyzwyczaić do alkoholu jako reakcji na problemy, a to prosta droga do nałogu. Za jakiś czas
  • Odpowiedz
Sam do siebie piszesz, czy to jakieś rozdwojenie jaźni? chyba ze byla Ci screena wiadomości wysłała, bo twój telefon ich nie robi? Ja daje 2/10, bo łykopki odpisują XD
  • Odpowiedz