Wpis z mikrobloga

Siemka, czy w relacjach damsko-męskich mężczyźni muszą swoją kobietę "zdobyć"? Ona musi być super extra niedostępna, żeby w ogóle zainteresować?

Wczoraj usłyszałam coś takiego właśnie, że nawet, jak dziewczyna leci na kolesia, to nie powinna tego pokazywać, tylko hihihi hahaha, staraj się Ty xD

I to wybrzmiało z ust mamy mojej koleżanki, pani 50 lat, więc chyba doświadczona, nie wiem. Że jak jest za łatwo, to chłopak traci zainteresowanie.

I tak mnie to zastanowiło, bo z jednej strony czytam tu nic tylko dissy na przysłowiowe księżniczki, które nie wychodzą z inicjatywą, czekają, aż je chłopak będzie zabawiał, woził, proponował atrakcje. A z drugiej słyszę takie coś i że to ponoć najprawdziwsza prawda od wieków. I mam teraz taki mindfuck, jak mi się już ktoś spodoba, to mam się nie zgadzać na wyjścia, albo udawać, że nie lubię typa albo może w ogóle nie rozmawiać, nawet, jeśli chcę? XD

Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski
  • 36
@stefeczka: Niezupełnie. Chyba, że szukasz frajera który będzie za Tobą gonił i Cię zamęczy swoim "zdobywaniem". Wartościowy facet, który ma poukładane w głowie i w życiu, nie będzie nikogo na siłę uszczęśliwiał. Jak kogoś lubisz, okaż entuzjazm, nie ma co grać w gry w stylu "jestem taka super staraj się". Oczywiście jak ktoś pisał nie ma co przeginać w drugą stronę.
@stefeczka: Myślenie pozostałe po czasach, kiedy to facet pracował, a kobieta rodziła dzieci i zajmowała się domem. Teraz laski też mogą wyrywać facetów i same o siebie zadbać.
I jak już wspomnieli moi przedmówcy - naturalne przystosowanie w relacjach samiec-samica. Zawsze to samce szukają najlepszej samicy i próbują się jej przypodobać. Ona z kolei odrzuca zaloty czekając na najlepszego (a jak się o nią biją to już w ogóle jest bajecznie).
@stefeczka: nie no ona jest właśnie jeszcze wychowana w starych czasach ale sama przekazuje jak inne grażyny swoim córkom, że są księżniczkami i nic nie muszą, to facet musi wszystko.
'One' czyli te księżniczki co to do 30 czekają a później są za stare i kupują sobie kota.
@stefeczka:

Wczoraj usłyszałam coś takiego właśnie, że nawet, jak dziewczyna leci na kolesia, to nie powinna tego pokazywać, tylko hihihi hahaha, staraj się Ty xD


Jesteś niedostępna, to jesteś niedostępna.
Po co tracić czas na niedostępną, gdzie można szaleć wspólnie z dostępną?

Efekt indentyczny jakby wziąć śrutówkę, przystawić sobie do kolana i pociągnąć za spust.
@stefeczka: kwestia raczej prosta zależy kogo spotkasz :)
- jeśli facet wyznaje coś takiego jak rozmowa to inicjatywa jest wręcz wskazana ( wystarczy nie być nachalnym tylko rozmawiać z człowiekiem )
- przypadek gdzie facet wyznaje 'the game' czyli właśnie kiedy laska trochu 'księżniczkuje' a facet będzie się 'pajacował'

i chyba najważniejsze żeby się nie wkurzać do całych zalotów:
'Don t hate the player.... Hate the game ( ͡