Wpis z mikrobloga

@szczebrzeszynek: zrobił to nie kulturalnie, ale ma trochę racji, bo jak ktoś dzwoni to można stwierdzić.ze nie truje tylko jest zainteresowany.

Z tym, że sam sprzedawałem dużo rzeczy i 90% transakcji które doszły do skutku, było dogadanie tylko poprzez olx... ;)
  • Odpowiedz
@czuczer: Z doświadczenia, realnie, ci co piszą nie kupują, ci co dzwonią z reguły są zdecydowani. Parę rzeczy sprzedawałem, mam parę wystawionych, jak ktoś pisze - 90%, że nie kupi. Jak nie wiesz jak to działa, to pisze się przez OLX, nie SMS, Messenger, trwa długo czasami... Jak jest podany nr. dzwoń, szybciej można się dogadać w 1 minutę niż wysyłając 10 wiadomości...
  • Odpowiedz
@RevulsioN no ja dopiero jak jestem juz umówiony na odbiór. Po co mój numer ma być indeksowany? Potem nie wiadomo czy firmy telemarketingowe nie wezmą stamtąd mojego numeru
  • Odpowiedz
@xstempolx: Nie, ale nie mów mi że jak podaję nr to pisanie lepsze, przez portal, opóźnienia, czas na odebranie, czas na odpisanie. Masz nr zadzwoń, a nie pisz baranie, taka moja konkluzja, szybciej i mniej zawracania dupy. Mistrzu pisania...
  • Odpowiedz