Wpis z mikrobloga

Przeszujac Youtube, jak i inne strony poświęcone alkoholom, jak je pić, czemu dodaje się do nich różne składnik, jak robić klasyczne koktajle, bardzo często łapie się za głowę słysząc i czytając brednie odnośnie tego tematu. Stąd moje pytanie: czy bylibyscie zainteresowani cyklem felietonow/filmów opowiadających o piciu alkoholi, jak i o podstawach miksolologii? Siedzę w tym temacie od dobrych kilku lat, poznałem najlepszych barmanów w Polsce, jak i ambasadorów niektórych marek, jestem propagatorem świadomego smakowania alkoholu, jak i koktajli. Dajcie znać czy bylibyscie zainteresowani czymś takim i jeśli tak to wpiszcie w komentarzach pytania, które najbardziej was interesują :)
#alkohol #pijzwykopem #gruparatowaniapoziomu
  • 100
@cartman91 super pomysł też robię za barem ale z chęcią się czegoś jeszcze dowiem. Ja za to robię sporo własnych produkcji za barem na których pracuje (infuzje, shruby, kordiale, syropy) jak ktoś jest zainteresowany to też mogę wrzucać jakieś przepisy pod tag :)
Ok, to że się nie odzywałem przez 2 dni, to nie jest efekt tego, że się wycofuje z tego co napisałem:) miałem dużo pracy, teraz odpowiem na pytania, a po weekendzie możecie się spodziewać pierwszego wpisu, który będzie (uchyle rabka tajemnicy ;-) poświęcony różnica między whisky, whiskey, a bourbon.

@Kordian_ziom
droższe, nie zawsze znaczy lepsze, powiedz które whisky probowales
@levusek1992 jesli pijesz tylko po to, żeby sięi znietrzezwic, dużo nie pomogę :(
Gdybym znał się na motoryzacji nigdy w życiu nie obejrzałbym żadnego programu motoryzacyjnego!!!!!!!! Bo po co, skoro od urodzenia jestem ekspertem :-)


@Cartman91: czemu robisz #!$%@?ę z logiki XD piszesz, że byłeś na szkoleniach, znasz barmanów, jesteś ambasadorem dobrego smaku i inne bzdety, czyli w swoim mniemaniu uważasz się za eksperta. I teraz pomyśl, czy taki Jeremy Clarkson, który jest ekspertem w dziedzinie motoryzacji, ogląda jakieś kanały na jutubie żeby "poszerzyć"