Wpis z mikrobloga

Przeszujac Youtube, jak i inne strony poświęcone alkoholom, jak je pić, czemu dodaje się do nich różne składnik, jak robić klasyczne koktajle, bardzo często łapie się za głowę słysząc i czytając brednie odnośnie tego tematu. Stąd moje pytanie: czy bylibyscie zainteresowani cyklem felietonow/filmów opowiadających o piciu alkoholi, jak i o podstawach miksolologii? Siedzę w tym temacie od dobrych kilku lat, poznałem najlepszych barmanów w Polsce, jak i ambasadorów niektórych marek, jestem propagatorem świadomego smakowania alkoholu, jak i koktajli. Dajcie znać czy bylibyscie zainteresowani czymś takim i jeśli tak to wpiszcie w komentarzach pytania, które najbardziej was interesują :)
#alkohol #pijzwykopem #gruparatowaniapoziomu
  • 100
@monicore:

Dlaczego picie whisky z cola to zbrodnia?

Dżizas, było wałkowane wielokrotnie.

Każdy pije jak lubi. Ciepłe, zimne, surowe, z dodatkiem wody, coli, albo ze sprite. Jak masz ballantines, czerwonego Johnny Walker albo inną tanią whisky z marketu - to picie tego na surowo jest katorgą. Nawet rozcieńczenie wodą nie pomaga. Tu cola jest fajnym dodatkiem, bo zabija kiepską jakość trunku, zachowując pewne charakterystyczne walory whisky/bourbonu.

W zdaniu masz 2 błędy: