Wpis z mikrobloga

Wiecie za co lubię Kubice? Nie za to, że jest taki ambitny, wytrwały, że ciężko pracuje itp. Takich ludzi jest dużo, Lewandowski, Messi, Ronaldo, jacyś tam piosenkarze itd. Ja go lubię za to, że ma w------e na lans, nie dokleja sobie włosów na zakola, nie chowa ich pod kapeluszem (jak polski Clapton), ubiera się normalnie (w jakiś sweterek od babci :) ), nie liże d--y jakimś tam dziennikarzom czy innym lamusom, nie łazi sam z siebie po jakiś telewizjach, żeby tylko go pokazywali (wiem, że był ostatnio w jakiejś śniadaniówce, ale pewnie mu się nie chciało :) ). Nie wyczuwam w nim grama pozerstwa, mam wrażenie, że jakby się znalazł na jakiejś imprezce albo jechałoby się z nim w przedziale w pociągu to gadałoby się z nim jak z każdym innym. Wydaje się spoko ziomkiem.
#kubica #przemyslenia
KalesonySokratesa - Wiecie za co lubię Kubice? Nie za to, że jest taki ambitny, wytrw...

źródło: comment_rjqjX2UYWgfYlf0bJExhqHxw6cFwJafN.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KalesonySokratesa: Nie sposób się nie zgodzić. Tak naprawdę to właściwie tylko to sprawia, że mu kibicuję, bo nie jestem fanem sportów motorowych, nie płaczę też rzewnie, że ktoś sobie radzi mimo problemów. Po prostu jest tak cholernie fajnym i normalnym gościem, że nie potrafię go nie lubić. A przy głupim pytaniu dziennikarza głupio odpowie, zamiast pieprzyć kolejne farmazony "zawdzięczam to żonie, rodzinie i grzybicy na stopie". Robert jest po prostu
  • Odpowiedz
A przy głupim pytaniu dziennikarza głupio odpowie


@oiio: Robert za czasów BMW i Renault czasami gasił dziennikarzy jak pety jak zadawali głupie pytania. To było piękne ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Maltanczyk:
Raikkonen też dobry, ale Robert potrafił cudownie dogadać.

- Powiedz nam jak czuje się pierwszy w historii Polak, który do wyścigu Formuły 1 wystartuje z pierwszego pola?
- Ja wiem… Tak samo jak Polak który startuje z 6 pola.
  • Odpowiedz
@Maltanczyk: nawet za czasow kartingu, a był przecież nastolatkiem. Pisze z pamieci...
- Robert, opowiedz o swoim karcie
- To jest gokart, ma cztery koła, silnik... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Doklejanie włosów na zakola to dbanie o siebie? 10k na transplantacje masz już zaoszczędzone na przyszłość, czy dopiero oszczędzasz albo może zaopatrzysz się w nieco tańszy tupecik?
  • Odpowiedz
@KalesonySokratesa: dla Kubicy zawsze wielki szacunek! Ciężka praca, umiejętności a nie marketingowe ściemy. Teraz musi się trochę pojawić w mediach bo sponsorzy każą. Ale nie robi z siebie pozera, pajaca. Kurcze, jak ja bym chciał aby on pojechał w wyścigu F1.
  • Odpowiedz
@KalesonySokratesa: @piechur01: @oiio: najlepsze jest to że tak naprawdę, Kubica nie jest wykształcony (przynajmniej nie przeszedł normalnej ścieżki szkolnictwa). Nie mieszkał też nie wiadomo jak długo w Polsce.

A wypowiada się naprawdę o wiele lepiej niż połowa polskich dr hab. xD
  • Odpowiedz