Wpis z mikrobloga

Wiecie za co lubię Kubice? Nie za to, że jest taki ambitny, wytrwały, że ciężko pracuje itp. Takich ludzi jest dużo, Lewandowski, Messi, Ronaldo, jacyś tam piosenkarze itd. Ja go lubię za to, że ma #!$%@? na lans, nie dokleja sobie włosów na zakola, nie chowa ich pod kapeluszem (jak polski Clapton), ubiera się normalnie (w jakiś sweterek od babci :) ), nie liże dupy jakimś tam dziennikarzom czy innym lamusom, nie łazi sam z siebie po jakiś telewizjach, żeby tylko go pokazywali (wiem, że był ostatnio w jakiejś śniadaniówce, ale pewnie mu się nie chciało :) ). Nie wyczuwam w nim grama pozerstwa, mam wrażenie, że jakby się znalazł na jakiejś imprezce albo jechałoby się z nim w przedziale w pociągu to gadałoby się z nim jak z każdym innym. Wydaje się spoko ziomkiem.
#kubica #przemyslenia
KalesonySokratesa - Wiecie za co lubię Kubice? Nie za to, że jest taki ambitny, wytrw...

źródło: comment_rjqjX2UYWgfYlf0bJExhqHxw6cFwJafN.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 11
@KalesonySokratesa w dzisiejszym sporcie, gdzie często są hejterzy i fani, Robercik w świetny sposób nabywa tylko tych drugich przez swoją naturalność, bycie takim dobrym kumplem z którym można wyjść na piwo, na którego można liczyć, po prostu widzimy w nim takiego kumpla i za to go lubimy, szanujemy i wspieramy, a ambicja i wola walki to już kolejny ultra plus dla tego człowieka
  • Odpowiedz
@KalesonySokratesa: Myślę, że teraz może pokazywać się trochę więcej - ostatnio dość sporo udziela wywiadów, zakłada jakieś instagramy itd. Kiedyś czytałem o jakimś portalu/organizacji/czymś takim który daje jakieś ratingi kierowcom wyścigowym. Umięjętności to tylko jakiś tam procent był, oprócz tego w grę wchodziły np. medialność. W f1 ogromne znaczenie ma kasa i sponsorzy, także jeśli Robert chce wrócić to musi ich przyciągnąć. A do tego potrzebne są lajki, wyświetlenia i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KalesonySokratesa: genialne podejście do dziennikarzy w stylu Kimmiego "króla ciętej riposty" Raikonnena kiedy pierdoła głupoty vide komentowanie filmu ze swojego przejazdu słowami

O to ten Polak co ciągle dzwoni


Buduje we mnie mega pozytywne nastawienie do Roberta.

Gość pracuje ciężko, wie ile jest wart a sprawia wrażenie człowieka.ktory z każdym który ma minimum ogłady pogada jak z kolegą
  • Odpowiedz
@KalesonySokratesa:
Na zawodach w golfie dla bogatych i pięknych koło Wejherowa sponsorowanych przez lotos pojawiają się gwiazdy, jako atrakcja. Z 3 lata temu był Tomasz Iwan i Robert Kubica. O tym pierwszym nic nie napiszę, bo nie chciałbym by mnie opisywano po imprezach.ten drugi nie pił i był zażenowany swoją obecnością tam. Ale sponsorzy. Podejrzewam że drugi raz go nie zaprosili nigdzie
  • Odpowiedz